Şu anda bu turu 10 kişi inceliyor!

Fırsatı Kaçırma!

599 €

399 €
'den itibaren

FARKIMIZ
****TÜM GÜNDÜZ TURLARI, TEKNE TURLARI AKŞAM YEMEKLERİ DÂHİL****

**** İndirimli kontenjanlarımız her tarih için sınırlı sayıdadır. ****

**** TÜM GÜNDÜZ TURLARI VE TEKNE TURLARI DÂHİL ****
6 gece 4* Otel 1 gece Boutique Otelde konaklama,
8 Sabah kahvaltısı ücrete dâhil,
7 Akşam yemeği ücrete dâhil
Makedon Gece Eğlencesi ücrete dâhil
Ayrıca;
Programda yazan tüm çevre gezileri ve şehir turları 
Nea Karvali'de sabah kahvaltısı ücrete dâhil 
Selanik ve Atatürk Evi Turu ücrete dâhil
Matka Kanyonu Turu ücrete dâhil
Dubrovnik turu
 
ücrete dâhil 
Ohrid Gölü Tekne Turu ücrete dâhil
St Naum Turu ücrete dâhil
Blagay Sarı Saltuk Turu ücrete dâhil
Tuna ve Sava Nehri Tekne Turu ücrete dâhil
Sofya Turu
 
ücrete dâhil  


Hareket Noktaları
14:30 - Kızılay Atatürk Bulvarı No :103
14:35 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
14:40 - Söğütözü Armada Önü
14:45 - Odtü Köprüsü Altı
14:50 - Bilkent Köprüsü Altı
14:55 - Ümitköy Köprüsü Altı
15:00 - Koru Sitesi Migros Karşısı
15:10 - Eryaman Optimum Önü
21:15 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22:00 - Mecidiyeköy Migros Önü
22:30 - Bakırköy Ömür Plaza Önü

1. GÜN
Ankara'dan Hareket
Ankara'dan Hareket

2. GÜN
Yunanistan, Kavala, Selanik, Üsküp
Kavala ‘ya varışımızın ardından sabah kahvaltısı için Nea Karvali'de mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası essiz güzelliği ile dikkat çeken Kavala sahillerinde kısa sureli bir fotoğraf molası verip Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Selanik’e varışımıza müteakip panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesini gördükten sonra şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunan Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Üsküp e yola çıkıyoruz. Varisimiz ardından Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı bulunmaktadır. Ayrıca Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Konaklama Üsküp' teki otelimizde.

Farkımız: Selanik Şehir Turu ücrete dâhil 
Sabah Kahvaltısı: Kavala Nea Karvali'de ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Aristoteles meydanında Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe / set menü ücrete dâhil 
Para Birimleri: Yunanistan - Euro, Makedonya – Denar ( Ortalama 1 Euro: 61,5 Denar ) 
Rota: Ankara-İstanbul(450 km), İstanbul-Kavala(445 km), Kavala – Selanik (136 km) , Selanik-Üsküp (245 km)
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20.00

3. GÜN
Makedonya, Üsküp, Tetova(Kalkandelen), Struga, Ohrid
Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası erken saatlerde Üsküp’ten Ohri'ye hareket. Eşsiz güzelliği ile bilinen ücrete dâhil Matka Kanyonu yürüyüşümüzden sonra Tetova(Kalkandelen) ‘ ya doğru yol alıyoruz. Burada Alaca Camii'ni ziyaret ettikten sonra Ohrid gölünün batı kıyısı yönünde ilerleyerek göl kıyısındaki diğer bir şehir olan Struga'ya ulaşıyoruz. Struga’yı panoramik olarak görerek Ohride varıyoruz.. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klement Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Dünyaca ünlü Ohrid incileri alışverişi için yörenin en ünlü inci üreticilerinden Taneski ailesini ziyaret ediyoruz. Ücrete dâhil Ohrid Gölü Tekne Turundan sonra otele varış ve yerleşme… Akşam yemeği sonrasında otelimizde ücrete dahil Makedon gece eğlencesine katılıyoruz. Konaklama Ohri’de ki otelimizde.

Farkımız: Matka Kanyonu turu ücrete dâhil 
Farkımız: Ohrid Gölü Tekne Turu ücrete dâhil
Farkımız: Makedon Gece Eğlencesi ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı:
Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe/set menü ücrete dahil olarak alınacaktır.
Para Birimleri: Makedonya – Denar ( Ort. 1 Euro: 61,5 Denar ) 
Rota: Üsküp-Matka (19 km), Matka – Tetova (61 km) , Tetova - Struga (132 km) , Struga – Ohrid (19 km)
Otele Giriş Saati: 19.30

4. GÜN
Makedonya, Ohrid, Arnavutluk, Tiran, Podgorica, İşkodra
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından erken saatlerde Ohrid’den Tirana yola çıkış. Ohrid gölünün doğduğu yer ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan Ücrete Dahil St.Naum Turunda Ohrid’den ayrılarak 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varış. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Arnavutluk`taki son durağımız olan İşkodra’ya geçiyoruz. Panoramik olarak İşkodra’daki tarihi kale ve şehir surlarını gördükten sonra otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Farkımız: St Naum Turu Ücrete Dâhil 
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 
Akşam Yemeği:Otelimizde açık büfe / set menü ücrete dâhil
Para Birimleri: Makedonya – Denar ( Ort. 1 Euro: 61,5 Denar ) , Arnavutluk – Lek ( Ort. 1 Euro: 135 LEK ) , Karadağ - Euro 
Rota: Ohrid-St.Naum (29 km), St.Naum – Tiran (140 km) , Tiran - İşkodra (94 km)
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19.30

5. GÜN
Karadağ, İşkodra, Budva, Kotor, Hırvatistan, Dubrovnik, Trebinje
Sabah kahvaltısı sonrası, ilk durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan, muhteşem St Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola. Yolumuza Adriyatik sahillerindeki olağanüstü manzaralı yollardan geçerek devam ederek Budva’yı panoramik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varış. Kotor'da Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizden sonra, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hâkim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Ücrete Dâhil Dubrovnik Turunda bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dâhil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer... Konaklama Trebinje veya çevresindeki otelimizde.

Farkımız: Dubrovnik Turu Ücrete Dâhil 
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe / set menü ücrete dâhil
Konaklama: 
Hotel Acimovic 4* Trebinje >> İncele
Hotel Belleuve 4* Trebinje >> İncele
Hotel Leotar 4* Trebinje >> İncele
Trebinje / Medigorje / Hotel Leotar 4* / Hotel Acimovic 4*/ Hotel Bellevue 4* / Hotel Mogorjelo 4* vb. 
Para Birimleri: Karadağ – Euro, Hırvatistan – Kuna ( Ort.1 Euro: 7 Kuna ), Bosna Hersek – Konvertible Marka (Ort.1 Euro=1.95 KM) 
Rota: İşkodra-Budva (86 km), Budva – Kotor (23 km) , Kotor - Dubrovnik (90 km) , Dubrovnik – Trebinje (31 km)
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21.00

6. GÜN
BosnaHersek, Trebinje veya (Neum), Poçitel, Blagay, Mostar, Saraybosna
Sabah kahvaltımızın ardından Mostar'a hareket. 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış bu ülkedeki ilk durağımız 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitele uğruyoruz. Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Mostara varıyoruz. Burada Ücrete Dâhil Blagay Turumuzu gerçekleştiriyor ve içinde Alperen Tekkesinin de bulunduğu Avrupa'nın en büyük temiz su kaynaklarından olan Blagay kaynaklarını geziyor ve Mostar şehir merkezine ulaşıyoruz. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin
inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmet Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır…. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından Saraybosna’ya hareket. Varis sonrası asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından bu arada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnakların kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.... Turumuz esnasında meşhur Baş Çarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turumuzu tamamlayarak otelimize transfer. Akşam yemeği sonrasında konaklama Saraybosna’da ki otelimizde. 

Farkımız: Blagay Turu Ücrete Dâhil 
Farkımız: Poçitel Turu Ücrete Dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 
Akşam Yemeği:Otelimizde açık büfe/set menü ücrete dahil olarak alınacaktır.
Para Birimleri: Bosna Hersek – Konvertible Marka ( Ort. 1 Euro: 1.95 KM ) 
Rota: Trebinje-Poçitel (108 km), Poçitel – Blagay (23 km) ,Blagay - Mostar (12 km), Mostar– Saraybosna (126 km)
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini 20.00

7. GÜN
Bosna Hersek Saraybosna, Sırbistan Belgrad
Sabah kahvaltımız ardından Belgrad’a doğru yola çıkıyoruz. Dünya edebiyat tarihine geçmiş olan Dirina Irmağı boyunca yapacağımız yolculuğumuz sonrası canlılığın ve hareketliliğin yeni sembolü Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmet’in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Silahtar Damat Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır…. Ücrete Dâhil Tuna ve Sava Nehri Tekne Turu sonrasında otelimize transfer. Konaklama Belgrad’daki otelimizde.

Farkımız: Tuna ve Sava Nehri Tekne Turu Ücrete Dâhil 
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Saraybosna – Belgrad arası rehberin belirleyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman. 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe / set menü ücrete dâhil 
Para Birimleri: Bosna Hersek - Konvertible Marka ( Ort. 1 Euro: 1.95 KM ) , Sırbistan – Dinar ( Ort. 1 Euro: 115 Dinar ) 
Rota: Saraybosna – Belgrad (284 km)
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20.00

8. GÜN
Bulgaristan Sofya
Sabah kahvaltımız ardından Sofya’ya yola çıkış... Varış sonrası Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexander Nevski Katedrali, Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Rotondo Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Bulgar gece eğlencesi (40 Eur). Konaklama Sofya’da otelimizde.
 
Farkımız: Sofya Turu ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Sofya’da rehberin belirleyeceği Türk Lokantası ekstra serbest zaman... 
Akşam Yemeği:Otelimizde açık büfe / set menü ücrete dâhil
Para Birimleri: Bulgaristan – Leva ( Ort. 1 Euro: 1.95 Leva ) 
Rota: Belgrad - Sofya (393 km) 
Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20.00

9. GÜN
Bulgaristan Sofya, Plovdiv, İstanbul, Ankara'ya Varış
Sabah kahvaltımız ardından Filibe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve Georgi Mavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve Hindliyan Müzesi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Kısa süreli serbest Zaman’ın ardından İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul üzerinden Ankara’ya varışımızı sağlayarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Farkımız: Plovdiv turu ücrete dâhil 
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil 
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 
Akşam Yemeği: Ekstra / Edirne – İstanbul otobanı üzerinde dinlenme tesisinde 
Para Birimleri: Bulgaristan – Leva ( Ort. 1 Euro: 1.95 Leva ) 
Rota: Sofya – Plovdiv (145 km) , Plovdiv – Kapıkule (155 km) , Kapıkule – İstanbul ( 258 km), İstanbul-Ankara((430km) 
İstanbul Varış Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21.00 
Ankara Varış Saati: 03.00

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Programda yazan tüm çevre ve şehir turları
 • Damak tadımıza uygun tüm akşam yemekleri 
 • Tüm müzelere giriş ücretleri (programda belirtilen müzeler) 
 • Bölgede özel tur araçları ile tüm ulaşımlar-transferler 
 • İlk gün Kavala’da sabah kahvaltısı,
 • Otellerde alınacak 7 akşam yemeği
 • Makedon gece eğlencesi 
 • Otellerde açık büfe tüm sabah kahvaltıları 
 • Ankara’dan itibaren tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri 
 • Bazı bölgelerde yerel rehberlik hizmetleri 
 • Şehir ve otel vergileri 
 • Check Point, otopark, otoban ücretleri 
 • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri 
 • Vapur, feribot geçişleri 
 • Tekne Turları
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yeşil Pasaporta Vize Yok Vize Ücreti(135€) 
 • 15 TL yurt dışı çıkış harcı 
 • İçecekler, 
 • Öğle yemekleri,
 • Gece eğlenceleri (Makedon gece eğlencesi hariç),
 • Seyahat Sigortası (Tur boyunca yanınızda olması tavsiye edilir),
 • Şoför bahşişleri (Tavsiye Edilen Kişi Başı Günlük 1 Euro)

18 Mayıs - 26 Mayıs 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
18.05.2019 - 26.05.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

03 Haziran - 11 Haziran 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
03.06.2019 - 11.06.2019

499,00 EUR

699,00 EUR

499,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   449,00 EUR

15 Haziran - 23 Haziran 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
15.06.2019 - 24.06.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

22 Haziran - 30 Haziran 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
22.06.2019 - 30.06.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

29 Haziran - 07 Temmuz 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
29.06.2019 - 07.07.2019

449,00 EUR

699,00 EUR

449,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   399,00 EUR

06 Temmuz - 14 Temmuz 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
06.07.2019 - 14.07.2019

449,00 EUR

699,00 EUR

449,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   399,00 EUR

13 Temmuz - 21 Temmuz 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
13.07.2019 - 21.07.2019

449,00 EUR

699,00 EUR

449,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   399,00 EUR

20 Temmuz - 28 Temmuz 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
20.07.2019 - 28.07.2019

449,00 EUR

699,00 EUR

449,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   399,00 EUR

27 Temmuz - 04 Ağustos 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
27.07.2019 - 04.08.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

03 Ağustos - 11 Ağustos 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
03.08.2019 - 11.08.2019

449,00 EUR

699,00 EUR

449,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   399,00 EUR

10 Ağustos - 18 Ağustos 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
10.08.2019 - 18.08.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

17 Ağustos - 25 Ağustos 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
17.08.2019 - 25.08.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

24 Ağustos - 01 Eylül 2019// 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
24.08.2019 - 01.09.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

31 Ağustos - 08 Eylül 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
31.08.2019 - 08.09.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

07 Eylül - 15 Eylül 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
07.09.2019 - 15.09.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

14 Eylül - 22 Eylül 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
14.09.2019 - 22.09.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

21 Eylül - 29 Eylül 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
21.09.2019 - 29.09.2019

524,00 EUR

812,00 EUR

524,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   524,00 EUR

05 Ekim - 13 Ekim 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
05.10.2019 - 13.10.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

19 Ekim - 27 Ekim 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
19.10.2019 - 27.10.2019
%25,04 İndirim
599,00 EUR
449,01 EUR
932,52 EUR
699,02 EUR
599,00 EUR
449,01 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   349,01 EUR

02 Kasım - 10 Kasım 2019 // 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
02.11.2019 - 10.11.2019
%33,39 İndirim
599,00 EUR
398,99 EUR
974,31 EUR
648,99 EUR
599,00 EUR
398,99 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   298,99 EUR

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
 • Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 • Sınır geçişleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardımı ile yapılmaktadır.
 • Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml, Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg 
 • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
 • Tur Programımız minimum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur ÇokTatil tarafından bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce ÇokTatil tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce ÇokTatil tarafından bilgi verilecektir
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ÇokTatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel ÇokTatil tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 • Tura katılım için ÇokTatil tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden ÇokTatil sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dâhil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • ÇokTatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. ÇokTatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
 • Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. 
 • Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna  
 • Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega  
 • Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
 • Yer alan fiyatlar nakit ve tek çekim işlemlerde geçerlidir.
 • Taksit seçeneği olan kartlar ile yapılan işlemlerde vade farkı uygulanır. 6 taksit için %5, 9 taksit için %8 şeklinde her sınıf için aynı oranda uygulanır.

VİZE
 • T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
 • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 • Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
 • Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan ÇokTatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Turun her ne nedenle olursa olsun iptal edilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Konukların Tercih Etme Nedeni

 • Herşey Dahil
 • Bu Tur Hiçbir Yerde Yok
 • Akşam Yemekleri Dâhil
 • Gece Eğlenceleri Dâhil
 • Operasyonel Tecrübe
 • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
 • Türkçe Rehberlik
 • Kapsamlı Tur Programı
 • Yorulmadan Çok Daha Fazla Yer Görmek
 • Kaliteli Otel Seçimi
 • Otelin Konumu
 • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat
 • Ekstra tur yok
 • Tekne Turları Dâhil
 • Konforlu seyahat
 • Seçtiğiniz koltukta seyahat

BENZER TURLAR

Kosovalı Balkanlar Turu Herşey Dahil

7 Gece 9 Gün
399 EUR

Londra Turu 5 Gün Atlas Jet İle

4 Gece 5 Gün
719 EUR

Herşey Dahil Orta Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün
690 EUR

Herşey Dahil Orta Avrupa 5 Ülke Turu

7 Gece 8 Gün
1090 EUR

Herşey Dahil Büyük İtalya Turu

7 Gece 8 Gün
799 EUR

Herşey Dahil Benelüks Paris Turu

7 Gece 8 Gün
790 EUR

BLOG YAZILARI