Brezilya Arjantin Turu

7 Gece 10 Gün , Oda Kahvaltı , AirFrance Havayolları

Şu anda bu turu 1 kişi inceliyor!

AVANTAJLI EKSTRA GEZİ PAKETİ

****Tigre Deltası turu (65 Euro) + Tango Gecesi Yemekli Show / Ücretsiz Dans Kursu turu (95 Euro) – Tam Gün Yemekli Uruguay turu (165 Euro) + Yemek ve Show Dahil Iguassu Gece turu (80 Euro) + Tam Gün Yemekli Sugar Loaf ve Corcovado turu (150 Euro) + Tam Gün Yemekli Tropik Adalar turu (110 Euro) ****  
Avantajlı ekstra geziler: 665 Euro yerine, 630 EURO 
(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)
Hareket Noktaları
16:40 - Atatürk Havalimanı

1. GÜN
İstanbul'dan Hareket, Paris, Buenos Aires
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşmanın ardından gerekli pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından ilk olarak Paris’e daha sonra Buenos Aires’e keyifli bir yolculuk. Yeni güne uçakta giriyoruz.

2. GÜN
Buenos Aires, La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron'un Kabri, Mayıs Meydanı, Buenos Aires
Sabah erken saatlerde Buenos Aires’e varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımız ile birlikte otelimize transfer oluyoruz. Otele varışımızda odalarımız hazır olduğu takdirde eşyalarımızı odalarımıza bırakıyor, hazır olmadığı takdirde ise emanet odasına bıraktıktan sonra şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere otelden ayrılıyoruz. Yarım günlük şehir turumuz sırasında La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un Kabri ve Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. GÜN
Buenos Aires, Tigre Deltası, Buenos Aires
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Tigre Deltası turumuzu gerçekleştireceğiz (65 Euro). Kara yolu ile gerçekleştireceğimiz yolculuğumuz sonrası Tigre’ye varıyoruz. Nehir ağzı bölgesinde yapacağımız tekne turunda keyifli anlar yaşayacağız. Turumuz sonrası Buenos Aires’e geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde. Yine dileyen misafirlerimiz ile ekstra akşam yemekli(içki dâhil ve özel et menüsü) Tango Show turumuzu gerçekleştireceğiz (95 Euro). Bu turumuzda Show öncesi tango hocaları dileyen misafirlerimize ücretsiz 1 saatlik tango dans eğitimi vereceklerdir. Tango eğitimi alacaklar Show saatinden biraz daha erken salona gitmesi gerekmektedir.

4. GÜN
Buenos Aires, Uruguay Turu ** Hızlı Feribot**
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Körfezin hemen karşısında yer alan küçük, sakin Latin Ülkesi Uruguay turumuzu gerçekleştireceğiz (165 Euro). Tam gün öğle yemekli olarak gerçekleştireceğimiz turumuz için hızlı feribot kullanarak Colonia şehrine gidiyoruz. Şehir turumuz sırasında bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Turumuz sonrası tekrar hızlı feribot kullanarak Bueonos Aires’e dönüyoruz.(Not: Bu geziye katılmak isteyen misafirlerimiz tura kayıtları esnasında belirtmesi gerekmektedir. Çünkü feribot biletleri ve fiyatları aniden fazla yükselmekte ve ön rezervasyon kabul edilmemektedir.)

5. GÜN
Buenos Aires, Iguassu Şelaleleri, Iguassu
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Iguassu Şelalesinin Arjantin tarafına gideceğiz. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bugün öğle saatlerinde havalimanına varışımıza istinaden Brezilya tarafına sınır geçiş işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Iguassu Şelalesi Brezilya Milli Parkı’na ulaştıktan sonra bu muhteşem doğa harikası parkı ve şelaleyi yürüyüş yaparak gezmeye başlayacağız. Turumuzun sonunda otelimize geçiyoruz.  Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek özel ızgara açık büfe et menüsü eşliğinde gece Show a katılacağız (80 Euro). Brezilya, Arjantin, Paraguay, Meksika yörelerine ait dansları izleyeceğimiz gösteri ve yemek sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

6. GÜN
Iguassu, Copacabana, Ipanema, Arpoador, Leblon Bölgesi, Sambadromme, Maracana Stadı, Rio de Janerio
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında havalimanına geçiyoruz ve Rio De Janerio yolculuğumuz başlıyor. Varışımızda alanda karşılandıktan sonra şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında Copacabana, Ipanema, Arpoador, Leblon Bölgesi, Sambadromme, Maracana Stadı görülecek yerler arasındadır. Bu sırada Rio de Janerio’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını görme şansımız bulunmaktadır. Konaklama otelimizde.

7. GÜN
Rio De Janerio, Corcovado, Granit Tepesi, Rio De Janerio
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimiz eşliğinde ekstra düzenlenecek tam gün yemekli Sugar Loaf ve İsa Tepesi (Corcovado) gezimizi gerçekleştireceğiz (150 Euro). Görenleri hayrete düşüren Corcovado tepesine çıkışımızı raylı bir sistem kullanarak gerçekleştireceğiz. Tepeye çıkarken Yağmur Ormanları içinden geçeceğiz. Corcovado tepesine ziyaretimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molamızda meşhur Brezilya ızgara et menüsü alacağız. Yemekten sonra yine Rio şehrinin şeker tepesi olarak bilinen şeker çuvalını andıran dev Granit tepesini ziyaret edeceğiz. Zirveye teleferik ile çıkıyoruz. Turumuz sonunda otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

8. GÜN
Rio De Janerio, Tropik Adalar, Rio De Janerio
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek tam gün yemekli tropik adalar turumuzu gerçekleştireceğiz (110 Euro). Rio de Janerio her ne kadar deniz kıyısında olsa da bu bölgede en yakın tropik adacıklar şehre 2,5 saat mesafede yer almaktadır. Tropik adalar ve sahillerinde tekneli bir turu da bulunduran keyifli bir gün bizi bekliyor. Ayrıca müzisyenler yolculuğumuzun belli yerlerinde bizlere eşlik edecekler. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

9. GÜN
Rio De Janerio, Paris, İstanbul
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında serbest zaman. Şehirde kısa bir yürüyüş sonrası havalimanına transfer. Gerekli pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının akabinde ilk olarak Paris’e daha sonra İstanbul’a keyifli bir yolculuk. Yeni güne uçakta giriyoruz.

10. GÜN
İstanbul'a Varış
İstanbul’a varışımızın akabinde bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler
Air France/KLM Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Paris – Buenos Aires // Rio de Janerio – Paris – İstanbul arası gidiş dönüş uçak bileti,
20 kg bagaj taşımacılığı,
Buenos Aires – Iguassu arası iç hat uçak bileti,
Iguassu – Rio de Janerio arası iç hat uçak bileti,
3 gece Buenos Aires, 1 gece Iguassu, 3 gece Rio de Janerio olmak üzere 4* otellerde oda kahvaltı konaklama,
7 sabah kahvaltısı,
Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,
Bölgede yapılacak transferler,
Buenos Aires şehir turu,
Iguassu Milli Parkı turu,
Rio de Janerio şehir turu,
Programda yer alan müze ve ören yeri giriş ücretleri,
Türkçe rehberlik,
Yerel rehberlik hizmeti,
Seyahat sigortası
Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri,
Yemeklerde alınan alkollü-alkölsüz içecekler,
Bahşişler(rehber, şoför, tur lideri vs) 70 Euro – Tur başlangıcında toplanacaktır.

4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
12.09.2018 - 20.09.2018

1.699,00 EUR

2.009,00 EUR

1.699,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   150,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   1.649,00 EUR

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel (ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Çoktatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. 20 kişi altında kalan katılımlar durumunda tur ulaşımları tren, tramway, metro ile yapılacaktır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. 
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir. 
Çoktatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Çoktatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Çoktatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar) a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
Turun her ne nedenle olursa olsun iptal edilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.
Yer alan fiyatlar nakit ve tek çekim işlemlerde geçerlidir.
Taksit seçeneği olan kartlar ile yapılan işlemlerde vade farkı uygulanır. 6 taksit için %5, 9 taksit için %8 şeklinde her sınıf için aynı oranda uygulanır.
Çoktatil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını gizli tutar.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Bölgeye hâkim profesyonel rehberlik
  • Kahvaltı ikramı
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Milli Park Girişleri Dahil
  • Operasyonel tecrübe
  • Türkçe rehberlik
  • Yorulmadan çok daha fazla yer görmek

BENZER TURLAR

Devrimin ve Dansın Ülkesi Küba Turu

7 Gece 9 Gün
1365 EUR

Doğu Amerika Turu 10 Gün

7 Gece 10 Gün

BLOG YAZILARI