Şu anda bu turu 1 kişi inceliyor!

Fırsatı Kaçırma!

1495 TL

1295 TL
'den itibaren

ERKEN REZERVASYON
SON GÜN 18 ŞUBAT! 
Farkımız
Araçta çay, kahve, ikramı) ücrete dahil
Programda belirtilen tüm geziler ücrete dahil
6 gece en iyi otellerde konaklama ücrete dahil
Yöresel Serpme köy kahvaltısı(1.gün) ücrete dahil
Açık büfe sabah kahvaltıları ücrete dahil
Tüm minibüs transferi ücrete dahil
Nemrut krater Gölü ve Ahlat Minibüs Transferi ücrete dahil
Akdamar Adası Tekne Gezintisi ücrete dahil
Bölgenin uzmanı deneyimli Rehberlik hizmeti ücrete dahil
Hareket Noktaları
21:00 - Sıhhıye Çokkatlı Otopark Karşısı
21:05 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
21:10 - Aşti Karşısı
21:15 - Akköprü Migros Karşısı
21:20 - Keçiören Fatih Köprüsü Altı
21:25 - Aydınlıkevler Türk Telekom Önü
21:35 - Mamak Köprüsü Üstü

1. GÜN
Ankara`dan Hareket
Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. GÜN
Erzincan - Çağlayan Şelalesi – Ekşisu – Horhor - Tercan Mamahatun Türbesi – Erzurum – Ulu Camii – Çifte Minareli Medrese – Yakutiye Medresesi - Kongre Binası - Oltu Taşı – Taş Han - Palandöken
Gerekli molalar sonrası Erzincan`a varıyoruz. Gece yolculuğumuzun ödülü olarak dünyaca ünlü Çağlayan Şelalesi’nde muhteşem manzara eşliğinde tulum peynirli ve çiçek ballı ikramımız köy kahvaltısı alıyoruz. Ekşisu Mesire Yerinde kaynağından ünlü Erzincan Maden suyunun tadıyoruz; ayrıca Horhor Deresi’nin görüyoruz. Merkezdeki ünlü Bakırcılar Çarşısında el emeği göz nuru Erzincan bakır işleri ile tava leblebisi alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında da Erzurum’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerindeki Tercan Mama Hatun Türbesi ile Kervansarayını fotoğraflayarak Erzurum’a geçiyoruz. Burada Kongre Binasını, Erzurum Evlerini, Ulu Camini, Üç Kümbetleri, Çifte Minareli Medresesini ve Yakutiye Medresesini gezdikten sonra ünlü Oltu taşının işlendiği Taş han’ı hem geziyor hem de alışveriş imkânı sunuyoruz. Konaklamamız Doğu Anadolu’nun kayak incisi Palandöken’de. Otelimize yerleşme için yola çıkıyor ve konaklıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak Çağlayan Şelalesinde yöresel serpme köy kahvaltı olarak sunulacaktır 
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Erzurum Çarşıdaki Çağ kebap restoranlarını tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır (içecekler ekstra)
Konaklama: Xanadu Otel, Borapark Otel vb
Güzergah: Ankara - Erzincan - Erzurum (780 km) 


3. GÜN
Kars – Sarıkamış – Aziziye Tabyası – Çoban Dere Köprüsü – Kars Kalesi – On İki Havari Kilisesi – Namık Kemal Evi – Ardahan - Çıldır Gölü - Aktaş Gölü
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından kahraman Aziziye Tabyasını geziyoruz. Buradan Kars’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerindeki Çoban dede Köprüsü`nün görerek Sarıkamış üzerinden Kars`a varıyoruz. Kars Kalesini, On iki Havari Kilisesini, Taş Köprüyü,  Namık Kemal´in Evini; ayrıca Rus dönemi taş yapılarından Defterdarlık Binasını, Sağlık Müdürlüğünü, Belediye’yi gezip görüyoruz. Gezimiz sonrası Ardahan’a hareket ediyoruz. Kışın buz tutan ve üzerinde balık avı safarisi yapılan Çıldır Gölü`nde fotoğraf molası ardından Kale, Kanyon ve Aktaş Gölü`nün görüldüğü tepeyi keşfediyoruz. Konaklamak üzere Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır 
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Kars Çarşıdaki restoranlarda Et yemeklerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır (içecekler ekstra)
Konaklama: Büyükkale Otel, Kars Park Otel, Sim-Er Otel vb
Güzergah: Palandöken - Kars (220 km) 


4. GÜN
Ani Harabeleri – Surp Kirkor Kilisesi - Iğdır - Gürbulak Sınır Kapısı – 1915 Mezar Anıtı - Kaçakçılar Çarşısı - Meteor Çukuru - Ağrı Dağı - İshakpaşa Sarayı
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ani Harabeleri ´ne hareket ediyoruz. Ani’de Ermenistan sınırımızı oluşturan Arpaçay’ın dibindeki Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait Katedralleri, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç Kiliselerini, Menücehr Camini ve Kervansarayı gezdikten sonra Iğdır’a hareket ediyoruz. Ağrı Dağı manzarası eşliğinde Türkiye’nin en uç noktası olan Iğdır´daki 1915 Mezar Anıtını gezdikten sonraki hedefimiz Doğu Beyazıt`ta Meteor Çukuru. Buradaki fotoğraf molası sonrası İran sınır kapımız olan Gürbulak kapısını görecek ve dillere destan İshak Paşa Sarayı`nı gezeceğiz. 99 yıllık yapım süreci ve muhteşem manzarası ile saray turumuzun unutulmazları arasında yer alacak. Saray gezisi sonrası Erciş’e otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Doğu Beyazıt’taki restoranlardaki Et yemeklerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır (içecekler ekstra)
Konaklama: Nevan Suite Otel, Merit Şahmaran Otel, Elite World Van vb.
Güzergah: Kars - Erciş (320 km


5. GÜN
Muradiye Şelalesi – Van - Kedi Ev – Van Kalesi
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Tendürek Dağı manzarası eşliğinde Çaldıran üzerinden Van - Muradiye’ye hareket ediyoruz. Muradiye Şelalesi’nin görülmesinin ardından Urartu Krallığının merkezi Van’a hareket ediyoruz. Burada Van(Tuşba) Kalesini, Van Müzesini ve ünlü Kedi evini gezdikten sonra Van’a özgü gümüş işlerinin yapıldığı bir atölyeyi ziyaret ediyoruz. Elbette alışveriş için de serbest zamanımız olacak. Van merkezdeki otelimize hareket ediyor ve konaklıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Van çarşıdaki restoranlarda Et yemeklerini (mevsimine göre İnci kefalini) tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır (içecekler ekstra)
Konaklama:  Merit Şahmaran Otel, Elite World Van vb.
Güzergah: Erciş - Van (100 Km)

6. GÜN
Van – Gevaş - Akdamar Adası Tekne Turu - Ahlat Selçuklu Mezarları - Tatvan - Nemrut Krater Gölü
Otelimizde alacağımız  Ünlü Van Kahvaltısı sonrasında Akdamar Adasına gitmek üzere yola çıkıyoruz. Edremit üzerinden varacağımız Gevaş’ta ücrete dâhil teknelere binerek ünlü Akdamar adasına keyifli bir yolculuk ediyoruz. Burada Akdamar ünlü Akdamar Kilisesi’nin geziyoruz. Gezimiz sonrası Bitlis`e hareket ederek 5 minareli İhsaniye Medresesini ve Külliyesi’nin göreceğiz. Van gölü manzarası eşliğindeki yolculuğumuz sonunda mezar taşlarıyla ünlü Ahlat’a varıyoruz.  Burada Ahlât müzesini ve Selçuklu mezar taşlarını inceledikten sonra Tatvan´a seyahat ediyoruz. Tatvan’dan Ücrete dâhil minibüslerle Nemrut krater gölüne seyrederek Krater gölünde inanılmaz fotoğraf kareleri yakalıyoruz. Tatvan’daki otelimize harekete ediyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  

Akdamar Adası Gezisi Tur ücretine dâhil
Nemrut Krater Gölü Gezisi Tur ücretine dâhil

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Bitlis çarşıdaki restoranlarda Et yemeklerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır (içecekler ekstra)
Konaklama: Taşar Royal Otel vb.
Güzergah: Van - Tatvan (150 km) 


7. GÜN
Muş – Bingöl - Solhan Yüzen Adalar – Elazığ - Arap Baba - Harput Kalesi - Karakaya Barajı - Kömürhan Köprüsü - Malatya
Otelimizde alacağımız erken kahvaltımız ardından hareketle Muş Kalesi’nden Muş Ovası`nın seyrine dalacağız. Yolumuz üzerindeki Bingöl Solhan`da yüzen adaların fotoğraflanması sonrasında Elazığ`a hareket ediyoruz. Burada Ala Mescidi, Kurşunlu Camiini ve Eski Hamamı gezdikten sonra Arap Baba’nın 700 yıldır çürümeyen cesedinin sergilendiği anıt mezarı ziyaret ediyoruz. Harput Kale’sini gördükten sonra türkülere konu olmuş Kömürhan Köprüsü üzerinden Malatya’ya hareket ediyoruz. Malatya merkezde bulunan Otelimize hareket ediyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Elazığ çarşıdaki restoranlarda Et yemeklerini ve kebap çeşitlerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Otelde açık büfe veya set menü olarak sunulacaktır (içecekler ekstra)
Konaklama: Ramada Plaza Malatya, Anemon Malatya vb
Güzergah: Tatvan - Malatya (470 km) 


8. GÜN
Malatya – Aslantepe Höyüğü - Şıra Pazarı - Kernek Meydanı - Darende - Tohma Kanyonu Somuncu Baba - Sivas - Atatürk Kongre Merkezi – Madımak Oteli - Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Eski Malatya’da (Battalgazi) bulunan Aslantepe Höyüğü ve Ulu Camii’nin gezilip görülmesinden sonra yöresel ürün alışverişi için Kernek Meydanına gidiyoruz. Darende’de bulunan Tohma Kanyonu Somuncu Baba Türbesinin gezilmesinden sonra Sivas`a hareket ediyoruz. Merkezde bulunan Kongre Müzesi`ni, Madımak Otelini, Güdük Minareyi, Biruciye ve Şifaiye Medreselerini gezip gördükten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz.. Gerekli molalarla Ankara’ya varış.

Kahvaltı:  Tur ücretine dâhil olarak Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Sivas çarşıdaki restoranlarda köfte menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir.
Güzergah: Malatya - Ankara (620 km) 


KÖY OKULLARI YARDIM PROJESİ
''Çok Kitap Çok Umut'' projemiz kapsamında tur düzenlemiş olduğumuz Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki köy okullarına kitap ve kırtasiye malzemeleri desteğimize katkıda bulunmak isteyen misafirlerimiz tura katılırken katkıda bulunmak istedikleri kitaplarını, kırtasiye malzemelerini ve giysilerini de yanlarında getirebilirler.
Tur esnasında ilgili devlet kurumlarından yetkili kişiye teslim edilecektir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Özel tur araçları ile ulaşım
6 gece YP konaklama
7 Sabah kahvaltısı (1.si Restaurant’ta)
6 Akşam yemeği
Nemrut krater Gölü ve Ahlat Minibüs Transferi
Akdamar Adası Tekne Gezintisi
Programda belirtilen geziler
Rehberlik hizmetleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Güvence Poliçesi
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak içecekler
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri

1 Haziran-8 Haziran 2019 (Ramazan Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
01.06.2019 - 08.06.2019

1.495,00 TL

1.870,00 TL

1.435,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   592,50 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.185,00 TL

2 Haziran-9 Haziran 2019 (Ramazan Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
02.06.2019 - 09.06.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

9 Haziran-16 Haziran 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
09.06.2019 - 16.06.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

16 Haziran-23 Haziran 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
16.06.2019 - 23.06.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

23 Haziran-30 Haziran 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
23.06.2019 - 30.06.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

30 Haziran-07 Temmuz 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
30.06.2019 - 07.07.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

07 Temmuz-14 Temmuz 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
07.07.2019 - 14.07.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

14 Temmuz-21 Temmuz 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
14.07.2019 - 21.07.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

28 Temmuz-04 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
28.07.2019 - 04.08.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

04 Ağustos-11 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
04.08.2019 - 11.08.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

10 Ağustos-17 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
10.08.2019 - 17.08.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

11 Ağustos-18 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
11.08.2019 - 18.08.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

18 Ağustos-25 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
18.08.2019 - 25.08.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

25 Ağustos-01 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
25.08.2019 - 01.09.2019
%13,37 İndirim
1.495,00 TL
1.295,12 TL
1.870,00 TL
1.619,98 TL
1.435,00 TL
1.243,14 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   513,28 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.026,57 TL

1 Eylül-8 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
01.09.2019 - 08.09.2019

1.495,00 TL

1.870,00 TL

1.435,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   592,50 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.185,00 TL

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Serpme Kahvaltı
  • Akşam Yemekleri Dâhil
  • Operasyonel Tecrübe
  • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
  • Kapsamlı Tur Programı
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Güvenli Yolculuk
  • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat
  • Ekstra tur yok
  • Milli Park Girişleri Dahil

BENZER TURLAR

Doğu Ekspresi İle Gider Uçakla Döner Kars Turu

4 Gece 5 Gün
1100 TL

Van Gölü Ekspresi İle Gider Uçakla Döner Kars Turu

5 Gece 5 Gün
1795 TL

Uçaklı Doğu Anadolu Turu 5 Gün

4 Gece 5 Gün
1495 TL

Doğu Ekspresi ile Kemaliye Divriği Turu 5 Gün

4 Gece 5 Gün
1395 TL

Uçaklı Butik Van Turu 3 Gün

2 Gece 3 Gün
1095 TL

Tunceli Munzur Vadisi Festivali Turu

2 Gece 3 Gün
1195 TL

BLOG YAZILARI