Dubrovnik Dalmaçya Kıyıları Turu Herşey Dahil

3 Gece 4 Gün , Yarım Pansiyon , Türk Hava Yolları

Şu anda bu turu 2 kişi inceliyor!

FARKIMIZ
**** Tüm Şehir Turları, Akşam Yemekleri ve Tekne Turları Dâhil ****

Programda yazan tüm çevre gezileri ve şehir turları 
Elafiti Adaları Tam Gün Yemekli Tekne Turu ücrete dâhil
Perast Cavat Kotor Budva turu ücrete dâhil
Marco Polo Evi Korçula, Ston Dalmaçya Gecesi Turu ücrete dâhil
Dubrovnik turu ücrete dâhil
Hareket Noktaları
04:25 - Esenboğa Havalimanı

1. GÜN
Ankara’dan hareket, Dubrovnik
Esenboğa Havalimanın'da buluşmanın ardından, uçuş için gerekli bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin yapılması akabinde keyifli bir yolculuk… Varışımızda bizi bekleyen aracımızla; Hırvatistan Dubrovnik’e hareket. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanının keşfinde Kuleler, tarihi surlar, dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapılarının görülmesi… Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında Dubrovnik gece eğlencesi… Konaklama otelimizde.

2. GÜN
Dubrovnik, Elafiti Adaları Tekne Turu, Dubrovnik
Açık büfe sabah kahvaltımızın ardından ücrete dâhil tam günlük öğle yemekli tekne turunda, Dubrovniklilerin tatil beldesi, palmiye ağaçları ve büyüleyici doğası ile ünlü Koloçep adası, 16. yy. dan kalma kale ve surları yer aldığı Şipan Adası ve Barış Adası olarak bilinen Lopud adası gezileri… Turkuaz renkli muhteşem kumsallarda yüzme molaları… Otelimize hareket. Konaklama otelimizde. 

Farkımız: Elafiti Adaları Tekne turu Ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe/set menü ücrete dâhil
Konaklama: Grand Park Hotel 4* / Valamar Hotel 4* vb.

3. GÜN
Dubrovnik, Marco Polo Evi, Korçula, Ston, Dubrovnik
Açık büfe sabah kahvaltımızın ardından ücrete dâhil Dinar Alpler’ inin, Adriyatik’in eşsiz koyları, adalar ve inanılmaz Dalmaçya kıyıları manzarası eşliğinde Trsteno üzerinden Peljesac yarımadasında Ston’da kahve keyfi… Orebic yakınlarındaki Kaptan-ı Derya Piyale Paşa’nın doğduğu Viganj kasabası görülmesi… Tekne ile Korçula Adası’na hareket… 15. yy büyük Revelin Kapısı, St. Mark Aslanı, Rektör Sarayı, St. Mark Katedrali, Marco Polo Evi, Şehir Müzesi, Piskoposluk Sarayı-Abbey Hazineleri görülmesi… Yüzmek için serbest zaman… Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında dileyenlerle Dalmaçya gece eğlencesi… Konaklama otelimizde.

Farkımız: Tekne ile Korçula Adası turu Ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe/set menü ücrete dâhil
Konaklama: Grand Park Hotel 4* / Valamar Hotel 4* vb.

4. GÜN
Dubrovnik, Perast Cavat, Kotor, Budva, Ankara'ya Varış
Açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Dalmaçya kıyılarında Perast ve Cavtat’ta kısa mola… Avrupa Jet Sosyetesinin uğrak yeri olan Kotor Körfezi’nin nefes kesen manzarası eşliğindeki kısa yolculuk sonrası Kotor’a varış… Kotor keşif turunda St.Triphon Katedrali, St.Luka Kilisesi, St. Karampana Çeşmesi, saat kulesi’nin görülmesi… Dalmaçya sahilinde ki Ricardova Glava ve Sloven plajlarında yüzmek için serbest zaman… Budva'da; Kale, kilise, yat limanın görülmesi… Havaalanına hareket. Gerekli bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin yapılması ve dönüş yolculuğu... Ankara’ya varışımızın ardından başka bir organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Farkımız: Kotor keşif turu ücrete dâhil
Farkımız: Budva turu ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde açık büfe ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ankara’dan gidiş dönüş uçak biletleri
Programda yazan tüm çevre ve şehir turları
Damak tadımıza uygun tüm akşam yemekleri 
Tüm müzelere giriş ücretleri (programda belirtilen müzeler)
Belirtilen duraklardan havaalanına transfer
Uçakta 20 Kg bagaj taşımacılığı
Bölgede özel tur araçları ile tüm ulaşımlar-transferler
Otellerde yarım pansiyon konaklama
Seyahat Sağlık Sigortası
Otellerde açık büfe tüm sabah kahvaltıları
Ankara’dan itibaren tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri
Bazı bölgelerde yerel rehberlik hizmetleri
Şehir ve otel vergileri
Check Point, otopark, otoban ücretleri
Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri 
Vapur, feribot geçişleri
Tekne Turları
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yeşil Pasaporta Vize Yok Vize Ücreti(125€)
15 TL yurt dışı çıkış harcı
İçecekler
Öğle yemekleri (2. Gün hariç)
Gece eğlenceleri

3* ve 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
15.07.2018 - 18.07.2018

849,00 EUR

1.099,00 EUR

849,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   250,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   799,00 EUR

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.
Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır.  
Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda bir program için 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.
Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür.  
Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.
Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ÇokTatil’in sorumluluğunda değildir.
ÇokTatil, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi ÇokTatil’in sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya ÇokTatil vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.
Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teyit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.
Uçaksız olarak gruba dâhil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda,  grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.
Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda ÇokTatil sorumlu tutulamaz.
Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.
ÇokTatil gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru
Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Bölgeye hâkim profesyonel rehberlik
  • Bu tur hiçbir yerde yok
  • Kahvaltı ikramı
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Kapsamlı Tur Programı
  • Operasyonel tecrübe
  • Otelin konumu
  • Tören Giriş Biletleri Dahil
  • Türkçe rehberlik
  • Yüksek model konforlu araçlar

BENZER TURLAR

Balkanlar Turu Her Şey Dahil Otobüsle

7 Gece 9 Gün
399 EUR

Herşey Dahil Orta Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün
949 EUR

Herşey Dahil Büyük İtalya Turu

7 Gece 8 Gün
1199 EUR

Herşey Dahil Büyük İspanya Turu

7 Gece 8 Gün
1399 EUR

Herşey Dahil Express İspanya Turu

4 Gece 5 Gün
899 EUR

Herşey Dahil Endülüs Turu

3 Gece 4 Gün
1199 EUR

BLOG YAZILARI