www.coktatil.com.tr sitesini ziyaret etmeniz ve sitemiz vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında; talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, iş bu “Gizlilik Sözleşmesinde” belirtilmiştir.


www.coktatil.com.tr sitesini ziyaret etmekle ve sitemiz vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Sözleşmesinde” belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ. daha iyi hizmet verebilmek amacıyla gereken kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, cinsiyet, yaş, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ., müşteri formlarından toplamış olduğu bilgileri; müşterilerinin haberi ya da aksi bir talimatı olmadan, sözleşme ilişkisi içinde olduğu, veri güvenliği konusundaki hassasiyetini paylaşan ve ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde yapılan paylaşımlar hariç, kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle kullanmamaktadır.

ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ. e-posta adresleri ve istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu veriler, müşterilerine daha etkin bir kullanım deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Online rezervasyon yaparken; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.coktatil.com.tr ara yüzü üzerinden banka güvenliği ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri alınmasına rağmen internetin yapısı gereği bilgiler dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kötü niyetli kullanım ve zararlardan
ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.

Toplanan müşteri bilgileri genel kullanıma açık olmayan, 128 Bit SSL güvenlik sistemiyle güvenli bir alanda saklanır.

İletişim; gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Adres:
Atatürk Bulvarı No: 103/12 Kızılay/ANKARA Çağrı Merkezi: 0850 8500265 / 312 4252500 E-posta:musterihizmetleri@coktatil.com.tr