Harika Azerbaycan Turu

3 Gece 4 Gün , Herşey Dahil , Türk Hava Yolları

Şu anda bu turu 1 kişi inceliyor!

Hareket Noktaları
13:05 - Esenboğa Havalimanı

1. GÜN
Ankara'dan Hareket, Bakü
Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Kontuarında buluşmanın ardından, uçuş için gerekli bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin yapılması akabinde ilk olarak İstanbul ardından Bakü’ye keyifli bir yolculuk. Varışımızda bizi bekleyen aracımızla; panoramik bir Bakü turu ve fotoğraf molaları yapıyoruz. Muhteşem Donqual restoranında alacağımız ve yerel lezzetlerden alınan ziyafet sonrasında konaklamak ve yerleşmek üzere otelimize transfer.

2. GÜN
Bakü, Eski Kent Merkezi, Kız Kalesi, Şirvan Şah Sarayı, Haydar Aliyev Kültür Merkezi, Kent Surları, Kharvansaray, Fıskiye Meydanı, Bakü
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından ücrete dâhil Bakü şehir turumuza başlıyoruz. Burada; Eski kent merkezini, Sovyet Dönemi yapılarını, Kız Kalesini, Şirvan şah Sarayını,  Haydar Aliyev Kültür Merkezini ve Kent Surlarını geziyoruz. Hazar denizi manzaralı fotoğraf molalarından sonra Kharvansaray restoranda muhteşem bir öğle yemeği hizmeti alıyoruz. Azerbaycan’ın en güzel mağazalarını bulacağınız Fıskiye Meydanı ve Nizami caddesinde serbest zamanımız esnasında yerel halk ile etkileşimde bulunma ve alış veriş imkânı buluyoruz. Akşam yemeğimizi Ganja restoranda yedikten sonra konaklamak üzere otelimize transfer.

3. GÜN
Gobustan, Mud Volkanı, Gala Yemeği, Bakü
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından ücrete dâhil Gobustan ve Mud Volkanı turumuza çıkıyoruz.
Unesco Dünya Kültür Mirasından sayılan Gobustan Milli Parkındaki 40000 yıllık kaya resimleri ile olağanüstü doğa manzaraları ile büyüleneceğimiz bir gün bizi bekliyor. Gezimizin yorgunluğunu Khazar balık restoranında alacağımız öğle yemeğinde atıyoruz. Ateşgah anıtını gezdikten sonra Otelimize dönüyor ve Gala yemeğimize hazırlanıyoruz. Gala yemeğimizden sonra konaklamak üzere otelimize transfer.

4. GÜN
Bakü, İstanbul, Ankara'ya Varış
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından transfer saatimize kadar serbest zamanımız oluyor. Belirtilen saatte havalimanına hareket ediyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından önce İstanbul daha sonra Ankara’ya keyifli bir yolculuk.. Ankara’ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler
THY veya Azerbaycan Havayolları ile Ankara – Bakü // Bakü - Ankara tarifeli sefer biletleri,
Lüks klimalı araçlarla yapılacak olan tüm transferler,
Tüm müze giriş ücretleri,
Tüm kahvaltı, öğle yemekleri ve Akşam yemekleri,
Tüm şehir vergileri, check point ücretleri ve otopark ücretleri,
Ankara itibariyle profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti,
Azerbaycan itibariyle yerel rehberlik hizmeti,
Her gün kişi başı 1 litre su ikramı.
Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler
Kişisel harcamalar,
Bahşişler veya tipler,
Seyahat sigortası,
Yurt dışı çıkış harcı.

4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
14.06.2018 - 17.06.2018

749,00 EUR

899,00 EUR

749,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   250,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   699,00 EUR

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.
Promosyon turlarımızda otel mesafeleri şehir merkezlerine uzaktır.  
Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda bir program için 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.
Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür.  
Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup continental kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları bazı ülkelerin otellerinde ayrı salonda verilmektedir.
Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ÇokTatil’in sorumluluğunda değildir.
ÇokTatil, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi ÇokTatil’in sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya ÇokTatil vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.
Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teyit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.
Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.
Uçaksız olarak gruba dâhil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda,  grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.
Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda ÇokTatil sorumlu tutulamaz.
Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.
ÇokTatil gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
Yer alan fiyatlar nakit ve tek çekim işlemlerde geçerlidir.
Taksit seçeneği olan kartlar ile yapılan işlemlerde vade farkı uygulanır. 6 taksit için %5, 9 taksit için %8 şeklinde her sınıf için aynı oranda uygulanır.
Çoktatil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını gizli tutar.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru
Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Öğle Yemekleri
  • Bölgeye hâkim profesyonel rehberlik
  • Bu tur hiçbir yerde yok
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Kapsamlı Tur Programı

BENZER TURLAR

Cengiz Han Kültigin ve Tonyukuk İzinde Muhteşem Moğolistan Turu

7 Gece 9 Gün

Klasik Uzakdoğu Turu 6 Gece

6 Gece 9 Gün

Klasik Uzakdoğu Turu 7 Gece

7 Gece 9 Gün

Japonya Kore Turu

8 Gece 10 Gün

Elegant Uzakdoğu Turu

9 Gece 10 Gün
1649 EUR

Hindistan Nepal Turu 12 Gün

11 Gece 12 Gün

BLOG YAZILARI