Şu anda bu turu 2 kişi inceliyor!

1395 TL
'den itibaren

HER ŞEY DAHİL

 HER ŞEY DÂHİL

Yüksek Model Özel Tur Araçlarıyla Ulaşım Ücrete Dâhil

Programda Belirtilen Tüm Geziler Ücrete Dâhil

En İyi Otellerde 5 Gece YP Konaklama Ücrete Dâhil

1.Gün Terme’de Açık Büfe Kahvaltı Ücrete Dâhil

Otellerde Açık Büfe Sabah Kahvaltıları Ücrete Dâhil

En İyi Restoranlarda Yöresel 5 Öğle Yemeği  Ücrete Dâhil

Araçta Tüm İçecekler Ücrete Dâhil

Sütlaç İkramı Ücrete Dâhil

Otellerde Akşam Yemekleri Ücrete Dâhil

Ayder Yaylası Milli Park Girişleri Ücrete Dâhil

Şenyuva Zilkale Minibüs Transferi Ücrete Dâhil

Boztepe’de Teleferik Ücrete Dâhil

Karaca Mağarası Girişi Ücrete Dâhil

Zilkale Girişi Ücrete Dâhil

Sümela Minibüs Transferi Ücrete Dâhil

Sümela Manastırı Girişi Ücrete Dâhil

Atatürk Köşkü Girişi Ücrete Dâhil

Mini Amasya Girişi Ücrete Dâhil

Batum Turu Ücrete Dâhil

Gonio Kalesinin Görülmesi Ücrete Dâhil

Boulevard Turu Ücrete Dâhil

Bölgenin Uzmanı Deneyimli Rehberlik Hizmeti Ücrete Dâhil

Seyahat Esnasında Sıcak Soğuk İçecekler ve Zengin İkramlar Ücrete Dâhil

Seyahat Sigortası Güvence Poliçesi Ücrete Dâhil

ÇOKTATİL Refakat Hizmetleri Ücrete Dâhil
Hareket Noktaları
22:00 - Koru Sitesi Migros Karşısı
22:10 - Ümitköy Galeria önü
22:20 - Söğütözü Armada Karşısı
23:00 - Kızılay Atatürk Bulvarı No :103
23:10 - Aşti Karşısı
23:05 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
23:15 - Akköprü Migros Karşısı
23:20 - Keçiören Fatih Köprüsü Altı
23:25 - Aydınlıkevler Türk Telekom Önü

1. GÜN
ANKARA’DAN HAREKET
Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Sungurlu, Çorum, Samsun üzerinden gerekli molalarla Terme’ye varıyoruz. 

2. GÜN
ORDU BOZTEPE-GİRESUN KALESİ-GİRESUN ADASI-HARŞİT ÇAYI-KARACA MAĞARASI -HAMSİKÖY
Gerekli molalar sonunda Termeye ’ye varıyor ve açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Teleferik ile Boztepe’den Ordu ve Karadeniz’in muhteşem manzarasını seyrediyoruz. Teleferikle Boztepe’den indikten sonra sahil yolu boyunca hareket ederek panoramik olarak Giresun Kalesi’ni ve Karadeniz’in imara uygun tek adası olan Giresun Adasını'da fotoğraflayarak Harşit Vadisini takiben Torul üzerinden Karaca Mağarasına varıyoruz. Oluşum zenginliği bakımından dünyanın en güzel mağaralarından olan Karaca Mağarası’nın ziyareti sonrası yöresel ücrete dahil öğle yemeğimizi tadıyoruz. Buradan Zigana Dağları’nın eteğindeki Hamsiköy’ de keyifli bir köy yürüyüşü yapıyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Terme Ulusoy’da Açık Büfe Kahvaltı Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba Seçmeli(Ana Yemek)Pilav, Salata, Sütlaç, Meşrubat Su Çay. Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil
Konaklama: Konakpark Hotel,İvme Otel,Sümela vb.
Güzergâh: Ankara - Trabzon / Maçka (760 km)

3. GÜN
SÜMELA MANASTIRI-UZUNGÖL-PAZAR KIZ KULESİ-ARTVİN ARHAVİ-HOPA​
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Maçka Altındere Milli Parkı’na varıyoruz. Sümela Manastırı’na hareket ediyor ve manastırı geziyoruz. Ardından mola sonrası Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’e varışımız sonrasında inanılmaz manzaralar ve belli noktalarda verilen fotoğraf molaları sonrasında Göl kenarındaki restoranımızda ücrete dâhil öğle yemeğimizi alıyoruz. Burada Göl etrafında yürüyüş veya diğer aktivitelerden yararlanmak üzere bir serbest zaman sunduktan sonra ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası veriyor ve Hopa’ya hareket ediyoruz. Pazar’da Kızkulesi’ni ve Artvin Arhavi’de özgürlük anıtının görerek fotoğraflarını çekiyoruz. Hopa’da muhteşem gün batımını yörenin insanı merhum Kazım Koyuncu türküleri eşliğinde seyrediyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Seçmeli (Alabalık/Köfte/Tavuk/Kuru Fasulye), Salata, Çay, Su, Meşrubat Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: Oris Ahşap Otel,Hanedan Otel vb.
Güzergâh: Trabzon / Maçka – Hopa (270 km)4. GÜN
BATUM GONİO KALESİ-MEDEA HEYKELİ-PİAZZA MEYDANI ALFABE KULESİ ALİ ve NİNO HEYKELİ
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından pasaporta ihtiyaç olmadan sadece kimliğimizle Sarp Sınır Kapısından Batum’a geçiyoruz. Batum’da Saint Andrew heykelinin heybetine tanıklık ettikten sonra; Gonio Apsaros Kalesi’nin panoramik olarak görüyoruz. Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı’na gidiyoruz, Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp Avrupa meydanında şehri tanımak için serbest zaman sunuyoruz. Ücrete dahi yöresel öğle yemeği menüsü aldıktan sonra kentin heyecan verici köşelerinden olan ünlü Batum Botanik Bahçesi’nin seyir terasından Batum’u ve botanik bahçesinin fotoğrafladıktan sonra dileyen misafirlerimizin yüzme molası verebileceği; dileyenlerin alış veriş ve yürüyüş yapabileceği muhteşem Boulevard ‘da gidiyoruz. Gürcü kültürünü tam olarak yaşadıktan, Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Salata, Soğuk Mezeler, Hacapuri Hıngal Tavuk Ocak Armut Suyu Çay Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: Oris Ahşap Otel,Hilaz Otel,Paradise Otel,Zafran Otel,Hanedan Suit Otel Çamlıhemşin Ayder vb.
Güzergâh: Hopa - Batum - Ayder (160 KM)

5. GÜN
AYDER YAYLASI-ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ-ZİLKALE PALOVİT ŞELALESİ-ŞENYUVA-FIRTINA VADİSİ
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Fındıklı/Çağlayan köyüne hareket ediyoruz. Laz konakları, Serenderler ve Kivi, fındık, çay bahçeleri arasında yapacağımız keyifli bir yürüyüş sonrasında Çamlıhemşin’e gidiyoruz. Ardeşen üzerinden varılan Çamlıhemşin’de minibüslerimizle Şenyuva Köyü’nde tarihi Çinçiva Köprüsü’nün fotoğraflarını çektikten sonra Sarp kaya kütlesi üzerinde kurulu olan ve konumu ile insanı hayretler içerisinde bırakan Zilkale’yi geziyoruz. Dünyada korunma altındaki 200 Ekolojik bölgeden biri olan Fırtına Vadisi’nde dere kenarında tur ücretine dâhil öğle yemeği hizmeti alıyoruz. Dileyen konuklarımız heyecanlı bir rafting turu yapabilir. Rafting molası sonrası Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. Kalegon mevkiini ve Gelintülü Şelalesi’ni gördükten sonra dileyen misafirlerimiz yaylada yürüyüş yapabilir veya yörenin ünlü kaplıcalarından yararlanma fırsatı sunuyoruz. Buradan. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği:(Alabalık/Köfte/Tavuk/Fasulye),Kuymak, Salata, Laz Böreği, Çay, Su, Meşrubat Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: Konakpark Otel,İvme Otel,Sümela Otel vb. 
Güzergâh: Ayder - Çamlıhemşin - Ayder(50 km)

6. GÜN
RİZE BEZİ-SÜRMENE BIÇAK ATOLYESİ-ÇAY FABRİKASI-AKÇABAT-SÜRMENE-AYASOFYA-ATATÜRK KÖŞKÜ-KAZAZİYE SANATI-ORDU-YASON BURNU​
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Rize'nin el işlemeleri ile ünlü Tekpa Rize Bezi Atölyemizi ziyaret ediyoruz.Burada Rize bezi hakkında bilgilendirmeler ve yapım aşaması hakkında bilgiler alıyoruz ayrıca Rize Bezi için alış veriş imkanı sunuyoruz. Ardından bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de Sürmene Bıçak Sarayı Atölyemizi ziyaret ediyor bıçak imalatı ve özellikleri hakkında bilgi edinip alışverişimizi tamamlayıp hareket ediyoruz.Adından Karadenizin olmassa olmazı Çayın toplanmasından hasadına kadar geçirdiği serüveni dinleyip ve sadece yöreye has bulabileceğiniz çay alış verişi yapabileceğimiz İkiçay Fabrikamızı ziyaret ediyoruz. Trabzon merkezde bulunan Atatürk’ün Köşkünü ve 13.yy Bizans kilisesi olan bugünkü Ayasofya Camisini gezdikten sonra Trabzon’da yöre insanın el emekleri ile yapılan Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirileceğimiz ve alış veriş imkânı buacağımız Saray Gümüş Telkari (Kazaziye) Atolyemizi ziyaret edeceğiz.Ardından ücrete dahil  öğle yemeğinde ünlü Akçaabat köftesinin tadına denize nazır olarak bakma olanağı sunduktan sonra Ordu’ya yöneliyoruz. Yolumuz üzerinde Vakfıkebirde yöresel reçel bal peynir ekmek vb. ürünleri alabileceğimiz Lezzet Dünyası mağamızı ziyaret ediyoruz. Ardından fındık üretimi hakkında bilgilendirilip alış veriş yapabileceğimiz Fındık Durağı mağazasını ziyaret ediyoruz. Efsanevi Yason Burnu’nun Karadeniz tarihini kapsayıcı hikâyesi ve muhteşem manzaranın fotoğraflanması sonrasında Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Akçaabat Köfte, Kaygana, Piyaz, Çay, Su, Ayran Laz Böreği Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: Simisso Otel vb.
Güzergâh: Ayder Yaylası - Fatsa (420 km)


7. GÜN
BANDIRMA VAPURU-İLK ADIM ANITI-AMASYA-KRAL KAYA MEZARARI-FERHAT İLE ŞİRİN-ANKARA
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası Samsun’u geziyoruz Samsun merkezdeki Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı gezilmesinin sonrasında Amasya’ya hareket ediyoruz. Ferhat Şirin Su Kanalları eşliğinde varılan Amasya’da Çakallar Tepesi’nde muhteşem manzaranın keyfine varıyoruz. Yöresel lezzetlerinin tadına bakma olanağı sunmak için mola veriyoruz. Sonrasında Beyazıt Külliyesi’nde Mini Amasya’yı ve Yeşilırmak kenarında tarihi evlerin arasındaki yürüyüşte Köprüyü; nihayet Kral Mezarlarını da görüp fotoğraflıyoruz. Turumuzun sonu geliyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Çorum’da Leblebi alışverişi ve dinlenme molası için  Ulusoy Dağ Tesileri'nde mola veriyoruz,sonrasında Ankara’ya varıyoruz. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Amasya Restoranlarındaki Yöresel Menüleri Tavsiye Ederiz. Extra
Akşam Yemeği: Ekstra Menü Fiyatları Geçerlidir.
Güzergâh: Fatsa - Ankara (520 km)

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
Özel Tur Araçları İle Ulaşım
Programda Belirtilen Geziler
5 Gece YP Konaklama
6 Sabah Kahvaltısı (Birincisi Termede Açık Büfe)
5 Yöresel Öğle Yemeği
5 Akşam Yemeği
Zilkale Minibüs Transferi
Sümela Minibüs Transferi
Milli Park Giriş Ücretleri
Batum Turu
Sütlaç İkramı
Ordu Boztepe Teleferik Ücreti
Rehberlik ve ÇOK TATİL Refakat Hizmetleri
Seyahat Esnasında Sıcak Soğuk İkramlar
Araçta Kek İkramı
Seyahat Güvence PoliçesiEXTRALAR

Dönüş Günü Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği

Yurt Dışı Çıkış Harcı (16 TL)

27 Temmuz- 2 Ağutos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
27.07.2019 - 02.08.2019

1.695,00 TL

2.295,00 TL

1.675,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   895,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.195,00 TL

26 Temmuz-1 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
26.07.2019 - 01.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

2 Ağustos-8 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
02.08.2019 - 08.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

4 Ağustos-10 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
04.08.2019 - 10.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

9 Ağustos-15 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
09.08.2019 - 15.08.2019

1.695,00 TL

2.295,00 TL

1.645,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   895,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.395,00 TL

10 Ağustos-16 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
10.08.2019 - 16.08.2019

1.695,00 TL

2.295,00 TL

1.635,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   895,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.395,00 TL

11 Ağustos-17 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
11.08.2019 - 17.08.2019

1.695,00 TL

2.295,00 TL

1.635,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   895,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.395,00 TL

12 Ağustos-18 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
12.08.2019 - 18.08.2019

1.695,00 TL

2.295,00 TL

1.635,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   895,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.395,00 TL

16 Ağustos-22 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
16.08.2019 - 22.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

18 Ağustos-24 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
18.08.2019 - 24.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

23 Ağustos-29 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
23.08.2019 - 29.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

25 Ağustos-31 Ağustos 2019 (30 Ağustos Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
25.08.2019 - 31.08.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

30 Ağustos-5 Eylül 2019 (30 Ağustos Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
30.08.2019 - 05.09.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

1 Eylül-7 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
01.09.2019 - 07.09.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

8 Eylül-14 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
08.09.2019 - 14.09.2019

1.495,00 TL

1.995,00 TL

1.475,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   795,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.095,00 TL

15 Eylül-21 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
15.09.2019 - 21.09.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.345,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

22 Eylül-28 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
22.09.2019 - 28.09.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.345,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

29 Eylül-5 Ekim 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
29.09.2019 - 05.10.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.375,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

6 Ekim-12 Ekim 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
06.10.2019 - 12.10.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.375,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

13 Ekim-19 Ekim 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
13.10.2019 - 19.10.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.375,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

20 Ekim-26 Ekim 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
20.10.2019 - 26.10.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.375,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

27 Ekim-2 Kasım 2019 (29 Ekim Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
27.10.2019 - 02.11.2019

1.395,00 TL

1.795,00 TL

1.375,00 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   695,00 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   995,00 TL

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
BATUMA GEÇİŞE DAİR:

*Gürcistan hükümeti 10 yılı aşmış, soğuk damgası belli olmayan, eski, deforme olmuş, kenarları bozulmuş olan kimlik ile giriş yapmayı kabul etmemektedir. 
*Nüfus cüzdanı ile Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük katılımcıların Gürcistan’a geçişlerinde anne ve babanın ikisinin beraber yanında olmaması durumunda bulunmayan anne veya babasının yazılı resmi (noterden alınacak) muvafakatini ibraz etmek sureti ile Türkiye’den çıkış işlemi yapabilecektir. 
* 6 yaş üzeri çocukların kimliğinde fotoğraf olması gereklidir.
 *Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere ilaç sokmak kesinlikle yasaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi rehberlerimizden alabilirsiniz. 
*Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre vizeli – vizesiz geçiş sağlanacaktır. 
*KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir. 
*30.000 Lari veya üzerindeki meblağa tekabül eden Türk lirası / döviz / altın vb bulundurmaları halinde, Gürcistan Gümrük memurlarına sözlü ya da yazılı olarak paralarını beyan etmeleri gerekir. Beyan edilmeyen paraya Gürcistan mevzuatınca el konmaktadır. 
*Sınır Kapısında görevli Türk ya da Gürcistan pasaport polislerinin sizi ilgili ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun yurt dışına çıkamama durumundan acentamız sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yolcuya aittir. Tur programında Gürcistan’da otelde konaklamalar var ise, bu konaklama bedelleri iade edilemez. İlerleyen günlerde tur ile buluşmak için Türkiye’de yapılacak olan konaklama ve ulaşım bedeli misafire aittir. Günübirlik Gürcistan gezilerinde geçemeyen misafirler otobüsün dönüş güzergahı üzerinde bir noktada yine kendisi bekleyebilir yada kendi imkanları ile konaklama yapılacak otele geçiş yapabilir.
* Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan acentamız sorumlu tutulamaz.
*Batum’a geçişte Sarp Sınır Kapısında yoğunluk yaşanabilir. Grubun çoğunluğunun isteği doğrultusunda tur rehberi alternatif gezi düzenleyebilir. 

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Ekstra Kahvaltı İkramı
  • Akşam Yemekleri Dâhil
  • Operasyonel Tecrübe
  • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
  • Kapsamlı Tur Programı
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Güvenli Yolculuk
  • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat
  • Milli Park Girişleri Dahil

BENZER TURLAR

Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1595 TL

Eko Karadeniz Batum Turu

4 Gece 5 Gün
695 TL

Ultra Karadeniz Batum Turu

6 Gece 7 Gün
1695 TL

Uçaklı Karadeniz Yaylaları Turu

5 Gece 6 Gün
1670 TL

Baştanbaşa Karadeniz ve Gürcü Vadisi Turu

8 Gece 9 Gün
1595 TL

Rengarenk Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
995 TL

BLOG YAZILARI