Herşey Dahil Endülüs Turu

3 Gece 4 Gün , Yarım Pansiyon , Türk Hava Yolları

Şu anda bu turu 1 kişi inceliyor!

FARKIMIZ
****TÜM ÇEVRE GEZİLERİ, TEKNE TURLARI, AKŞAM YEMEKLERİ DÂHİL****

Programda yazan tüm çevre ve şehir turları
Granada El Hamra Sarayı turu ücrete dâhil
Ronda Kanyon turu ücrete dâhil
Sevilla turu ücrete dâhil
Guadalquivir Nehri tekne turu ücrete dâhil
Cordoba Cami Ve Musevi Mahallesi turu ücrete dâhil
Toledo Açık Hava Müzesi turu ücrete dâhil
Madrid turu ücrete dâhil

***İSTANBUL'DAN KATILAN MİSAFİRLERE 65 EURO İNDİRİM!!!***
Hareket Noktaları
03:30 - Esenboğa Havalimanı

1. GÜN
Ankara’dan Hareket, İstanbul, Malaga, El Hamra Sarayı, Granada
Esenboğa Havalimanı’nda buluşmanın ardından gerekli pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının akabinde ilk olarak İstanbul’a daha sonra Malaga’ya keyifli bir yolculuk. Malaga’ya varışımıza istinaden alanda bizi bekleyen aracımız ile; Ücrete dâhil Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga turunda Park Caddesi, Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Liman ve Kale’nin panaromik görülmesi Granada’ya hareket… Ücrete dâhil Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Granada turunda Arabesk mimarisi, aslanlı bahçe ve havuzları ile ünlü Alhambra Sarayı, Alcazaba Kalıntıları ve Generalife Bahçeleri gezileri sonrasında… Otelimize yerleşme. Akşam yemeği sonrasında dileyenlerle Endülüs halk dansı Çingene gece eğlencesi… Konaklama otelimizde.

Farkımız: Malaga turu ücrete dâhil 
Farkımız: Granada El Hamra Sarayı turu ücrete dâhil
Ekstra Tur: Çingene gece eğlencesi (40 Euro)
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Yöresel lezzetlerden oluşan açık büfe/set menü olarak otel veya restorantta alınacak akşam yemeği ücrete dâhil
Konaklama: 4* Hotel Puerta de Los Aljibes vb. / Granada

2. GÜN
Granada, Ronda Kanyonu, Guadalquivir Nehri Tekne Turu, Sevilla
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Ücrete dâhil Ronda turunda derin bir kanyonun iki yamacına kurulmuş muhteşem bir şehir ve bu kanyon üzerindeki tarihi köprüler, İspanya'nın ilk boğa güreşi arenası, gizli liman gezileri sonrasında. Sevilla’ya hareket. Ücrete dâhil Sevilla turunda şehrin sembolü olan Altın Kule, İspanya'nın en eski 2. arenası, Plaza Espana, Altın Kule, Alcazar Bahçeleri, Çan kulesi, Yahudi mahallesi, dünyanın 3 büyük katedralin olan Sevilla Katedrali’de Kristof Kolumbun Mezarı ve Santa Cruz Meydanı görülmesi… Maria Luisa Parkı ve Guadalquivir Nehri tekne turu… Sonrasında otelimize hareket… Akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

Farkımız: Ronda turu ücrete dâhil
Farkımız: Sevilla turu ücrete dâhil
Farkımız: Guadalquivir Nehri tekne turu ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alıyoruz ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Yöresel lezzetlerden oluşan açık büfe/set menü olarak otel veya restorantta alınacak akşam yemeği ücrete dâhil
Konaklama: 4* Hotel Tryp Macerena vb. / Sevilla

3. GÜN
Sevilla, Cordoba Cami, Musevi Mahallesi, Toledo
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Ücrete dâhil Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'ndeki Cordoba turunda 785 yılında Endülüs döneminde inşa edilmiş daha sonra kiliseye çevrilmiş dünyanın 3. büyük camisi 850 sütunlu Kurtuba (Cordoba/Mezquita) Cami Müzesi’ni ziyaret… Musevi Mahallesi, Plaza Mayor gezileri ve Endülüs Döneminden kalma dar parke taşlı sokaklarında yürüyüş ve alışveriş imkânı Toledo’ya hareket. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde. 

Farkımız: Cordoba turu ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alıyoruz ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Yöresel lezzetlerden oluşan açık büfe/set menü olarak otel veya restorantta alınacak akşam yemeği ücrete dâhil
Konaklama: 4* Hotel Eurostars vb. / Toledo

4. GÜN
Toledo Açık Hava Müzesi, Madrid, İstanbul, Ankara’ya Varış
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından 1492 senesine kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada yaşadığı dünyanın en büyük açık hava müzesi olarak kabul edilen Ücrete dâhil Toledo turunda; San Tomé Kilisesi’nin ve en eski Sinagog’un görülmesi… Ünlü ressam El Greco hakkında bilgilendirme sonrasında Arabesk ve batı mimarisine dair birçok değerli yapının fotoğraflanabileceği tarihi dar sokaklarda yürüyüş… Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'ndeki Şam işi altın el işçiliğinin yapıldığı atölyelerde bilgilendirme ve alışveriş imkânı… Madrid havaalanına transfer bilet bagaj pasaport işlemleri sonrasında ilk olarak İstanbul’a daha sonra Ankara’ya keyifli bir yolculuk… Ankara’ya varışımıza istinaden bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Farkımız: Toledo Açık Hava Müzesi turu ücrete dâhil
Farkımız: Madrid turu ücrete dâhil
Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alıyoruz ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiyesiyle serbest zamanda tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları ile Ankara – İstanbul – Malaga / Madrid – İstanbul – Ankara arası ekonomik sınıf uçak biletleri,
Programda yazan tüm çevre ve şehir turları,
Tüm müzelere giriş ücretleri (programda belirtilen müzeler),
Uçakta 20 Kg bagaj taşımacılığı,
Bölgede özel tur araçları ile tüm ulaşımlar-transferler,
Seçkin otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
Otellerimizde alınacak açık büfe 3 sabah kahvaltısı,
Otel veya seçkin restorantlarda 3 akşam yemeği,
Seyahat Sağlık Sigortası, 
Ankara’dan itibaren tecrübeli Türkçe rehberlik hizmetleri,
Bazı bölgelerde yerel rehberlik hizmetleri,
Şehir ve otel vergileri,
Check Point, otopark, otoban ücretleri,
Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri,
Vapur, feribot geçişleri,
Tekne Turları,
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yeşil Pasaporta Vize Yok Vize Ücreti(125€),
15 TL yurt dışı çıkış harcı,
İçecekler, 
Öğle yemekleri,
Gece eğlenceleri,

3* ve 4* Oteller

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
26.09.2018 - 29.09.2018
%10 İndirim
1.332,22 EUR
1.199,00 EUR
1.610,00 EUR
1.449,00 EUR
1.310,00 EUR
1.179,00 EUR
1. Çocuk 0 - 2 yaş   200,00 EUR
1. Çocuk 2 - 12 yaş   1.149,00 EUR

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel (ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Çoktatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. 20 kişi altında kalan katılımlar durumunda tur ulaşımları tren, tramway, metro ile yapılacaktır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. 
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir. 
Çoktatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Çoktatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Çoktatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar) a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
Turun her ne nedenle olursa olsun iptal edilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.
Yer alan fiyatlar nakit ve tek çekim işlemlerde geçerlidir.
Taksit seçeneği olan kartlar ile yapılan işlemlerde vade farkı uygulanır. 6 taksit için %5, 9 taksit için %8 şeklinde her sınıf için aynı oranda uygulanır.
Çoktatil fiyatlarda değişiklik yapma hakkını gizli tutar.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Bölgeye hâkim profesyonel rehberlik
  • Bu tur hiçbir yerde yok
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Kapsamlı Tur Programı
  • Operasyonel tecrübe
  • Otelin konumu
  • Seçtiğiniz koltukta seyahat
  • Tören Giriş Biletleri Dahil
  • Türkçe rehberlik
  • Yorulmadan çok daha fazla yer görmek

BENZER TURLAR

Balkanlar Turu Her Şey Dahil Otobüsle

7 Gece 9 Gün
399 EUR

Herşey Dahil Orta Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün
690 EUR

Herşey Dahil Büyük İtalya Turu

7 Gece 8 Gün
799 EUR

Herşey Dahil Büyük İspanya Turu

7 Gece 8 Gün
1399 EUR

Herşey Dahil Express İspanya Turu

4 Gece 5 Gün

Herşey Dahil Express Benelüks Turu

4 Gece 5 Gün

BLOG YAZILARI