www.coktatil.com.tr
 sitesini kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmek veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Çok Turizm LTD. ŞTİ. bu sözleşmede değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır.

 

1. Taraflar:

www.coktatil.com.tr internet sitesinin sahibi Atatürk Bulvarı No: 103/12 Kızılay/ANKARA adresinde mukim ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ. (Sözleşmede “www.coktatil.com.tr” olarak anılacaktır) www.coktatil.com.tr internet sitesine üye olan kullanıcı (Sözleşmede “üye” olarak anılacaktır)

 

2. Sözleşmenin Konusu:

İşbu Sözleşme’nin konusu www.coktatil.com.tr adlı internet sitesini üyenin kullanım şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca üyenin kullandığı güncelleştirmeler de dâhil her türlü tatil, tur, uçak bileti, vb. turizm hizmetlere uygulanacaktır.

 

3. Telif Hakları ve Ticari Markalar: www.coktatil.com.tr sitesinin tüm hakları ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ.’ne aittir. Web sayfalarında yayımlanan yazılım, ürünler, logolar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, ticari markalar, ulusal ve uluslararası kanunlar ve sözleşmeler ile korunmaktadır. www.coktatil.com.tr’de yer alan hiçbir bilgi ve materyalin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. www.coktatil.com.tr’de yer alan ifadeler içerisindeki kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.


4. Sitelere Verilen Bağlantılar (Linkler): www.coktatil.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Bu linklere bağlantı yapıp yapmaması kullanıcının kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle kullanıcı www.coktatil.com.tr linklerinin gösterdiği web sitelerinin ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün ve materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak www.coktatil.com.tr’nin sorumlu olmadığını kabul eder.


5. Kullanıcı Bilgi ve Yükümlülükleri: www.coktatil.com.tr sitesinde kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerde kullanıcıların yanlış, eksik, yanıltıcı ve düzensiz bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifade ve görsel içeren fotoğraf ve bilgilerin kaydedilmesi durumunda; belirtilen genel koşullar, kullanım ve güvenlik kurallarına kısmen veya tamamen uymayan kişi veya kurumlar hakkında
ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ. her türlü kanuni hakkı saklı tutar. Kullanıcılarının bölümleri kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma hakları yoktur.

Bu sözleşme doğal olarak elektronik olarak imzalanmaktadır. www.coktatil.com.tr’nin kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Kullanıcıya e-posta yoluyla gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı varsayılır.

www.coktatil.com.tr sürekli güncellenen bir sitedir. Site üzerindeki tur/ tesis bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan ÇOK TURİZM LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak istediğinde; rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

 

6. Site İçeriği:

www.coktatil.com.tr web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak tedarikçi tarafından alınarak www.coktatil.com.tr web sitesine girilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, şartları, tamlığı, diğer hizmet veya ürünlere etkisi hakkında herhangi bir garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. www.coktatil.com.tr, web sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.coktatil.com.tr’ye sorumluluk yüklenemez.


7. Güvenlik: Rezervasyon ve üyelik işlemleri gerçekleştirirken alınan bilgiler 128 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

8. Ürün Bilgileri:

İşbirliği ile tedarikçi veya aracı kurumlardan alınarak www.coktatil.com.tr web sitesi üzerinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu konusunda azami özen gösterilir. www.coktatil.com.tr web sitesinde gösterilen fotoğraflar sadece genel bilgilendirme amaçlı olup; satın alınan otel ya da tur hizmetleri sitede yayınlanan fotoğraflar ile aynı kategoride olmayabilir. Pansiyon durumu, tesis hizmetleri, yıldız kategorileri tesisten tesise ve ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Tadilat, bakım ve yenileme çalışmaları tamamen ilgili otelin inisiyatifindedir ve tedarikçiler/oteller, böyle bir durumda oluşabilecek her türlü rahatsızlığı asgari düzeyde tutma sorumluluğunu göstereceklerdir.

 

www.coktatil.com.tr internet sitesinde; üyenin iptal hakkı saklı olmak üzere herhangi bir aksaklıktan dolayı oluşabilecek eksik ya da yanlış fiyatlandırma söz konusu olduğunda www.coktatil.com.tr, ödenmiş ya da ödenecek olan ilgili toplam tutarı düzeltme yetkisini saklı tutar.


9. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya www.coktatil.com.tr tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalır. www.coktatil.com.tr üyenin, üyelik sözleşmesinin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda; üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

 

10. Genel Hükümler

Kullanıcının üyelik kaydı yapması kullanıcının sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuduğu ve sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu sözleşme kullanıcının üye olması anında karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

Taraflar arasında ihtilaf vukuunda Ankara Asliye Ticaret Mahkemeleri ile İcra daireleri görevli ve yetkili kabul edilmişlerdir.