2001'den beri hizmet sektörünün önemli alanlarında faaliyetler gösteren Çoktatil yönetimi turizm, vize ve tercüme alanlarında yapmış olduğu girişimlerle Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji yatırımlarıyla faaliyetlerini 2016 yılında tek bir çatı altında birleştirerek, turizm ve hizmet sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerine devam eden Çoktatil; ÇokMice, ÇokVize, ÇokTercüme markalarıyla da; kuruluş misyonu olan  "kusursuz hizmet"  prensibi ışığında büyümeye devam etmektedir.

Çoktatil Turizm Seyahat Acentesi 18 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve kaliteyi hedefleyen ilkeleriyle misafirlerimizin güvenini kazanarak tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Turizm ve organizasyon konusundaki yaratıcı yaklaşımlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak arzusu ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Çoktatil olarak; ister yurt dışında ister yurt içinde tatil yapacak olanların ilk aklına gelen ‘‘ucuz tatil nasıl bulurum?’’ sorusuna “Az Para, Çok Tatil” sloganımızla cevap vermek istiyoruz.

Yurt içinde ulaşım ve konaklama masraflarınızın en ucuz yoldan halledilmesini isterseniz erken rezervasyon otelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yurt dışında ucuz tatil fırsatları için kampanya dönemlerinde rezervasyon yapmaya dikkat edebilirsiniz. Bunun için tatil planınızı önceden yapmış olmanız ve tatil rotanızı belirlemiş olmanız yeterlidir. 

Ankara’nın en iyi tur operatörü ve seyahat acentesi olmayı hedefleyen Çoktatil; yeni hayaller ve yeni organizasyonlarda sizlerle birlikte olmaktan gurur duymaktadır.

 

Turizm
Türk turizminin gelişmesi ve müşterilerinin tatil taleplerinin artmasıyla, kurumsal hizmetlerinin yanında; online satış alanına da yatırım yapan Çoktatil geliştirdiği ürünlerini, 0850 425 25 00 ve 0312 452 25 00 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve profesyonel ekibiyle, alanında lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Farkımız

    Sadece turizm ve hizmet sektörüne yatırım yapmaktayız.

    Dünyanın tüm hava yolu firmalarıyla çalışmaktayız.

    Özenle seçilmiş tesis ve acenteleri beğeninize sunuyoruz.

    Özel taleplere hızla cevap veririz.

    Fiyat esnekliği ve ödeme seçenekleri sağlarız.

    7x24 Rezervasyon ve 365 gün bilgilendirme hizmeti sağlarız.

    Bilgi güvenliğini maksimumda tutarız.

 

Bireysel Hizmetler 

Resort hotel, şehir oteli, butik otel, de luxe hotel, club, tatil köyü ve daha birçok tesis seçenekleriyle, yurtiçi turları, kültür turları ve yurtdışı turlarıyla, transfer hizmetleriyle, rehberlik hizmetleriyle, hac ve umre turları ve Dünyanın tüm havayolu bilet hizmetleriyle; sizin için hazırlanmış özel tüm turizm ürünlerini www.coktatil.com.tr web sitemizde bulabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek planlanan ekonomik, konforlu ve güvenli seyahatlerin keyfini Çoktatil Turizm ile yaşayın.

 • Resort Otel ve Tatil Köyleri Rezervasyonları
 • Termal, Kayak ve Şehir Otelleri Rezervasyonları
 • Uçak Bileti Hizmetleri
 • Kültür Turları
 • Gençlik Turları
 • Yurtdışı Turları
 • Gemi Seyahatleri
 • Vize Hizmeti

 

Kurumsal Hizmetler (MICE)

Çoktatil büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır

ÇokMice olarak, işletmeniz veya kurumunuz uçak bileti ihtiyaçlarınız, yurtiçi otel, yurtdışı otel, şehir oteli veya butik otel rezervasyonlarınız, toplantı veya etkinlik ihtiyaçlarınız, organizasyon, yönetici ya da personel vize ihtiyaçlarınız, özel transfer, şoförlü araç tahsis veya VIP transfer ihtiyaçlarınız; kısaca aklınıza gelebilecek tüm turizm ihtiyaçlarınız için hazırız.

Siz de işletmeniz veya kurumunuz turizm ihtiyaçları için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, kurumsal@coktatil.com.tr adresimizden bize ulaşmanız çok kolay.

 • Toplantı/Etkinlik/Incentive
 • Dünyanın Tüm Havayolu Biletleri
 • En Geniş Otel Rezervasyon Ağı
 • Kiralık Araç Hizmeti
 • Vize Hizmetleri

 

Vize

Dünyanın tüm ülkelerine seyahatlerinizde gerekli vize işlemleriniz için yorulmadan, zaman kaybetmeden uzman kadromuzla, sorunsuz olarak yürütebilirsiniz.

Siz de vize ihtiyaçlarınız için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, www.vizehatti.com adresimizden bize ulaşmanız çok kolay.

 

Sigorta

Türkiye’de faaliyet alanını genişleten ve yatırımları sayesinde hızla büyüyen “Çok Sigorta” koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, sizlere bir sigorta temsilciliğinin sunduğu avantajların tümünü; konusunda uzman pazarlama, müşteri hizmetleri, hasar departmanları ve güçlü teknik altyapısının oluşturduğu sağlam donanımı ile kendi alanında da öncü ve yenilikçi olmuştur.

 

 

Tercüme

Kuruluşumuzdan bu yana çözüm ortaklarımız ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstererek, müşteri taleplerini diledikleri şekilde hayata geçirmeyi ilke edinmemiz sayesinde; birçok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirdik.

Merkezi Ankara olan firmamızda; esnek çözüm anlayışı, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve her biri alanında deneyimli “tercüman” kadrosu ile 50 dilde yazılı ve simultane tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Kısa bir süre içerisinde uzman şirketler grubu oluşturarak tercüme sektörünün öncü firmaları arasında yer almayı başarabildik.

Siz de tercüme ihtiyaçlarınız için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, www.coktercume.com adresimizden bize ulaşmanız çok kolay.