Pamporovo Kayak Turu 5 Gün

3 Gece 5 Gün , Oda Kahvaltı , Otobüs ile Gidiş Dönüş

Şu anda bu turu 1 kişi inceliyor!

Hareket Noktaları
16:00 - Kızılay Atatürk Bulvarı No :103
16:05 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
16:10 - Söğütözü Armada Önü
16:15 - Odtü Köprüsü Altı
16:20 - Bilkent Köprüsü Altı
16:25 - Ümitköy Köprüsü Altı
16:30 - Koru Sitesi Migros Karşısı
16:40 - Eryaman Optimum Önü

1. GÜN
Ankara'dan Hareket, Pamporovo
Belirtilen duraklardan misafirlerimizi aldıktan sonra gerekli molalar ile Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.

2. GÜN
Pamporovo
Sabah erken saatlerde varışımız ardından kolay, orta ve zor derecelerinde yaklaşık olarak 45 km uzunluğa sahip, Rodop dağlarının zirvesini oluşturan Snejanka tepesinden başlıyan kolay, orta ve zor dereceli pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Konaklama otelimizde.

3. GÜN
Pamporovo
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Pamporovo Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Konaklama otelimizde.

4. GÜN
Pamporovo
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Pamporovo Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Konaklama otelimizde.

5. GÜN
Pamporovo, Ankara'ya Varış
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile Ankara’ya hareket. Akşam saatlerinde Ankara’ya varışımızın akabinde belirtilen duraklara misafirlerimizi bırakarak sonra bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler
Lüks otobüsler ile ulaşım,
Tercih edilen otelde ve tercih edilen konseptte 3 Gece konaklama (Oda Kahvaltı veya yarım pansiyon),
Sabah kahvaltıları,
Otel Spa Hizmeti ( Havuz, Suana, Buhar Banyosu…),
Araç Rehberliği,
Tesis ve Bölge Rehberliği,
Araç içi su ikramı,
Gümrük Vergileri,
Şehir vergileri,
Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri,
Kayak ekipmanları kiralama ve eğitim desteği,
Otel – Casino – Otel Ücretsiz transfer,
Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler
Vize ücreti (125 Euro) (Yeşil Pasaporta vize yok)
Yurtdışı çıkış harç bedeli, (15 TL),
Skipass ücretleri, kayak kiralama ücretleri,
Ekstra geziler,
Kişisel harcamalar,
Seyahat sigortası (15 Euro)

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Bulgaristan vizesi veya Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç), Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil), Parfüm: 600 ml, Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg 
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur hareket tarihine 30 gün kala ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye Cumhuriyeti yetkili mercileri tarafından alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri vb. evraklar, misafirlerimizin yurtdışında konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde kabul görmemektedir.
Tur Programımız minimum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirimi tur kakışına 20 gün kala yapılır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Çoktatil tarafından bildirilecektir.
3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Çoktatil sorumlu tutulamaz.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Çoktatil tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
  • Ekstra Kahvaltı İkramı
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Operasyonel Tecrübe
  • Otelin Konumu
  • Türkçe Rehberlik
  • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat

BENZER TURLAR

Balkanlar Turu Her Şey Dahil Otobüsle

7 Gece 9 Gün
399 EUR

Kosovalı Balkanlar Turu Herşey Dahil

7 Gece 9 Gün
399 EUR

Londra Turu 5 Gün Atlas Jet İle

4 Gece 5 Gün
719 EUR

Herşey Dahil Orta Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün
690 EUR

Herşey Dahil Orta Avrupa 5 Ülke Turu

7 Gece 8 Gün
1090 EUR

Herşey Dahil Büyük İtalya Turu

7 Gece 8 Gün
799 EUR

BLOG YAZILARI