Şu anda bu turu 25 kişi inceliyor!

Fırsatı Kaçırma!

1295 TL

995 TL
'den itibaren

Hareket Noktaları
23:00 - Kızılay Atatürk Bulvarı No :103
23:05 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
23:10 - Aşti Karşısı
23:15 - Akköprü Migros Karşısı
23:20 - Keçiören Fatih Köprüsü Altı
23:25 - Aydınlıkevler Türk Telekom Önü
23:30 - Mamak Köprüsü Üstü

1. GÜN
ANKARA’DAN HAREKET

Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Sungurlu, Çorum, Samsun üzerinden gerekli molalarla Terme’ye varıyoruz.


2. GÜN
ORDU BOZTEPE-GİRESUN KALESİ-GİRESUN ADASI-HARŞİT ÇAYI-SÜMELA MANASTIRI
Gerekli molalar sonunda Ordu Boztepe’ye varıyoruz Ordu Manzarası eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile Extra olarak açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Boztepe’den Ordu ve Karadeniz’in muhteşem manzarasını seyrediyoruz. Aracımız ile Boztepe’den indikten sonra sahil yolu boyunca hareket ederek panoramik olarak Giresun Kalesi’ni ve Karadeniz’in imara uygun tek adası olan Giresun Adası’nı da fotoğraflayarak öğle yemeğimizi alacağımız restaurantımıza hareket ediyoruz yemek sonrasında Maçka Altındere Milli Parkı’na varıyoruz. Sümela Manastırı’na hareket ediyor ve manastırı geziyoruz. Ziyareti sonrası yöresel öğle yemeğimizi tadıyoruz. Buradan Zigana Dağları’nın eteğindeki Hamsiköy’ de keyifli bir köy yürüyüşü yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Hamsiköy Sütlacının tadına bakıyoruz. Ardın akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Terme Ulusoy’da Açık Büfe Kahvaltı Extra
Öğle Yemeği: Çorba Seçmeli(Ana Yemek)Pilav, Salata, Sütlaç, Meşrubat Su Çay. Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama 
Güzergâh: Ankara - Trabzon / Maçka (760 km)3. GÜN
SÜRMENE BIÇAKÇISI-ÇAY FABRİKASI-AYASFOYA MÜZESİ-ATATÜRK KÖŞKÜ-KAZAZİYE SANATI-RİZE BEZİ ATOLYESİ-BATUM GÜRCÜ GECESİ
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından yolumuz üstünde bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de Sürmene Bıçak Sarayı Atölyemizi ziyaret ediyor bıçak imalatı ve özellikleri hakkında bilgi edinip alışverişimizi tamamlayıp,Karadenizin olmassa olmazı Çayın toplanmasından hasadına kadar geçirdiği serüveni dinleyip ve sadece yöreye has bulabileceğiniz çay alış verişi yapabileceğimiz Vatan Çay Fabrikamızı ziyaret ediyoruz.Akabinde Trabzon merkezde bulunan Atatürk’ün Köşkünü ve 13.yy Bizans kilisesi olan bugünkü Ayasofya Camisini gezdikten sonra.Trabzon’da yöre insanın el emekleri ile yapılan Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirileceğimiz ve alış veriş imkânı buacağımız  Tuana Gümüş Kazaziye Atolyemizi ziyaret edeceğiz.Öğle yemeğinde ünlü Akçaabat köftesinin tadına denize nazır olarak bakma olanağı sunduktan sonra ve sonrasında Rize'nin el işlemeleri ile ünlü Zaimoğlu Rize Bezi Atölyemizi ziyaret ediyoruz.Burada Rize bezi hakkında bilgilendirmeler ve yapım aşaması hakkında bilgiler alıyoruz ayrıca Rize Bezi için alış veriş imkanı sunuyoruz. Ardından Pazar’da Kızkulesi’ni ve Artvin Arhavi’de özgürlük anıtının görerek fotoğraflarını çekiyoruz. Ardından Sarp Sınır Kapısından Batum’a geçiyoruz. (Dileyen Misafirlerimiz İle 40 Lari ) Gürcü kültürünü yakından tanıyacağımız ve doyasıya eğleneceğimiz Yemekli Gürcü Gecesine katıyoruz. Ardından konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Seçmeli (Alabalık/Köfte/Tavuk/Kuru Fasulye), Salata, Çay, Su, Meşrubat Extra
Akşam Yemeği: Yemekli Gürcü Gecesi Extra
Konaklama:3* ve 4* Otellerde Konaklama 
Güzergâh: Trabzon / Maçka – Hopa (270 km)


4. GÜN
BATUM GONİO KALESİ-PİAZZA MEYDANI ALFABE KULESİ ALİ ve NİNO HEYKELİ-BORÇKA KARAGÖL
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Batum’da Saint Andrew heykelinin heybetine tanıklık ettikten sonra; Gonio Apsaros Kalesi’nin panoramik olarak görüyoruz. Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı’na gidiyoruz, Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp Avrupa meydanında şehri tanımak için serbest zaman sunuyoruz. Öğle yemeği menüsü aldıktan sonra kentin heyecan verici köşelerinden olan ünlü Batum Botanik Bahçesi’nin seyir terasından Batum’u ve botanik bahçesinin fotoğrafladıktan sonra (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra 45 TL) Doğa Harikası Borçka ve Karagöl’e hareket ediyoruz minibüsler ile Borçka ve Karagöl gezilerimiz sonunda akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Salata, Soğuk Mezeler, Hacapuri Hıngal Tavuk Ocak Armut Suyu Çay Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Hopa - Batum - Ayder (160 KM)5. GÜN
AYDER YAYLASI-ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ-ZİLKALE PALOVİT ŞELALESİ-ŞENYUVA-FIRTINA VADİSİ-RAFTİNG
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ayder yaylasına yürüyüş ve gezinti yapıyoruz burada Kalegon mevkii ve Gelintülü şelalesini görüyoruz ardından Fırtına vadisine geçiyoruz. Arzu eden konuklarımız ile ;
1.Seçenek Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu: Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına vadisini oluşturan önemli vadilerden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde onlarcası olan Taş Köprülerden, geniş ve uzun olanlarından birinde fotoğraf molası vereceğiz. Bu bölgede bulunan ve ülkemizin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarının arasından Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. Yükseklikte bulunan Zilkale ’de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Yaşayacağımız hoş dakikaların ardından Şenyuva Köyü’ne dönerek sizlere çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz. (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı 45 TL)
2.Seçenek: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda RAFTİNG (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı 60 TL ) (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı Zipline 20 TL
Ardından öğle yemeğimi için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrasında aracımızda toplanıp çay hakkında bilgilendirileceğimiz çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Ardından Geleneksel Rize Bezinin tanıtılacağı atölye ziyareti sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği:(Alabalık/Köfte/Tavuk/Fasulye),Kuymak, Salata, Laz Böreği, Çay, Su, Meşrubat Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama 
Güzergâh: Ayder - Çamlıhemşin - Ayder(50 km)6. GÜN
UZUNGÖL-LUSTRA VE KARASTEL YAYLALARI-KİREMİTLİ KÖPRÜ-YASON BURNU-ORDU
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’e varışımız sonrasında serbest zaman veriyoruz ( Dileyen Misafirlerimiz İle Ekstra 35 TL ) Minibüslerle inanılmaz manzaralar ve belli noktalarda verilen fotoğraf molaları sonrasında Lustra Yaylası’na varıyoruz. Yayla içerisinde kısa bir yürüyüşle yaylanın en üst noktasını keşfettikten sonra Karestel yaylasına hareket ediyoruz. Karestel yaylasında harika manzaralar eşliğinde yapacağımız yürüyüşlerimiz sonrasında Uzungöl’un yolunu tutuyoruz. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Burada Göl etrafında yürüyüş veya diğer aktivitelerden yararlanmak üzere bir serbest zaman sunduktan sonra ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası veriyor. Ordu’ya yöneliyoruz. Burada fındık üretimi hakkında bilgilendirilip alış veriş yapabileceğimiz bir yerel fındık ürünleri mağazasını ziyaret ediyoruz. Efsanevi Yason Burnu’nun Karadeniz tarihini kapsayıcı hikâyesi ve muhteşem manzaranın fotoğraflanması sonrasında Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Akçaabat Köfte, Kaygana, Piyaz, Çay, Su, Ayran Laz Böreği Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama 
Güzergâh: Ayder Yaylası - Fatsa (420 km)


7. GÜN
BANDIRMA VAPURU-İLK ADIM ANITI-AMASYA-KRAL KAYA MEZARARI-FERHAT İLE ŞİRİN-ANKARA
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ünye -Terme üzerinden Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası Samsun’a gidiyoruz. Samsun merkezdeki Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı gezilmesinin sonrasında Amasya’ya hareket ediyoruz. Ferhat Şirin Su Kanalları eşliğinde varılan Amasya’da Çakallar Tepesi’nde muhteşem manzaranın keyfine varıyoruz. Yöresel lezzetlerinin tadına bakma olanağı sunmak için mola veriyoruz. Sonrasında Beyazıt Külliyesi’nde Mini Amasya’yı ve Yeşilırmak kenarında tarihi evlerin arasındaki yürüyüşte Köprüyü; nihayet Kral Mezarlarını da görüp fotoğraflıyoruz. Turumuzun sonu geliyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Çorum’da Leblebi alışverişi sonrasında Ankara’ya varıyoruz. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Amasya Restoranlarındaki Yöresel Menüleri Tavsiye Ederiz. Extra
Akşam Yemeği: Ekstra Menü Fiyatları Geçerlidir.
Güzergâh: Fatsa - Ankara (520 km)

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
Özel Tur Araçları İle Ulaşım
Programda Belirtilen Geziler
5 Gece YP Konaklama
5 Sabah Kahvaltısı
4 Akşam Yemeği
Milli Park Giriş Ücretleri
Rehberlik ve ÇOK TATİL Refakat Hizmetleri
Seyahat Esnasında Sıcak Soğuk İkramlar
Seyahat Güvence Poliçesi

EXTRALAR
Öğle Yemekleri
Yemekli Gürcü Gecesi
Batum’da 1 Akşam Yemeği
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Extra Olarak Belirtilen Organizasyonlar
Yemekler Yanında Alınan İçecekler

27 Temmuz - 2 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
27.07.2019 - 02.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

3 Ağustos - 9 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
03.08.2019 - 09.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

9 Ağustos - 15 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
09.08.2019 - 15.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

10 Ağustos - 16 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
10.08.2019 - 16.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

11 Ağustos - 17 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
11.08.2019 - 17.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

12 Ağustos - 18 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
12.08.2019 - 18.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

17 Ağustos - 23 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
17.08.2019 - 23.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

24 Ağustos - 30 Ağustos (30 Ağustos Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
24.08.2019 - 30.08.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

31 Ağustos - 6 Eylül (30 Ağustos Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
31.08.2019 - 06.09.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

7 Eylül - 13 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
07.09.2019 - 13.09.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

14 Eylül - 20 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
14.09.2019 - 20.09.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

21 Eylül - 27 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
21.09.2019 - 27.09.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

28 Eylül - 4 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
28.09.2019 - 04.10.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

5 Ekim - 11 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
05.10.2019 - 11.10.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

12 Ekim - 18 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
12.10.2019 - 18.10.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

19 Ekim - 25 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
19.10.2019 - 25.10.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

26 Ekim - 1 Kasım (29 Ekim Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
26.10.2019 - 01.11.2019
%23,16 İndirim
1.295,00 TL
995,08 TL
1.649,00 TL
1.267,09 TL
1.236,00 TL
949,74 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   768,40 TL

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Konukların Tercih Etme Nedeni

  • Bu Tur Hiçbir Yerde Yok
  • Akşam Yemekleri Dâhil
  • Operasyonel Tecrübe
  • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
  • Kapsamlı Tur Programı
  • Kaliteli Otel Seçimi
  • Güvenli Yolculuk
  • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat
  • Batum Turu
  • Milli Park Girişleri Dahil

BENZER TURLAR

Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1395 TL

Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1595 TL

Eko Karadeniz Batum Turu

4 Gece 5 Gün
695 TL

Ultra Karadeniz Batum Turu

6 Gece 7 Gün
1695 TL

Uçaklı Karadeniz Yaylaları Turu

5 Gece 6 Gün
1670 TL

Baştanbaşa Karadeniz ve Gürcü Vadisi Turu

8 Gece 9 Gün
1595 TL

BLOG YAZILARI