Şu anda bu turu 6 kişi inceliyor!

Fırsatı Kaçırma!

1695 TL

1302 TL
'den itibaren

ERKEN REZERVASYON
SON GÜN 16 MAYIS! 
Hareket Noktaları
07:00 - Esenboğa Havalimanı

1. GÜN
TERME-ORDU BOZTEPE-GİRESUN KALESİ-GİRESUN ADASI-HARŞİT ÇAYI-SÜMELA MANASTIRI
Uçuş saatinden 2 saat önce Esenboğa Havaalanında buluşuyoruz; Check in ve bagaj işlemlerinin sonrası uçağa geçiyor ve varışımızı müteakip olarak İstanbul, İzmir ve diğer illerden uçakla gelen konuklarımızla buluşuyoruz. Alanda bekleyen aracımız ve tüm konuklarımızla Boztepe’den Ordu ve Karadeniz’in muhteşem manzarasını seyrediyoruz. Aracımız ile Boztepe’den indikten sonra sahil yolu boyunca hareket ederek panoramik olarak Giresun Kalesi’ni ve Karadeniz’in imara uygun tek adası olan Giresun Adası’nı da fotoğraflayarak öğle yemeğimizi alacağımız restaurantımıza hareket ediyoruz yemek sonrasında Maçka Altındere Milli Parkı’na varıyoruz. Sümela Manastırı’na hareket ediyor ve manastırı geziyoruz varıyoruz. Ziyareti sonrası yöresel öğle yemeğimizi tadıyoruz. Buradan Zigana Dağları’nın eteğindeki Hamsiköy’ de keyifli bir köy yürüyüşü yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Hamsiköy Sütlacının tadına bakıyoruz. Ardın akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Terme Ulusoy’da Açık Büfe Kahvaltı Extra
Öğle Yemeği: Çorba Seçmeli(Ana Yemek)Pilav, Salata, Sütlaç, Meşrubat Su Çay. Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Ankara - Trabzon / Maçka (760 km)


2. GÜN
SÜRMENE BIÇAKÇISI-ÇAY FABRİKASI-AYASFOYA MÜZESİ-ATATÜRK KÖŞKÜ-KAZAZİYE SANATI-RİZE BEZİ ATOLYESİ-BATUM GÜRCÜ GECESİ
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından yolumuz üstünde bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de Sürmene Bıçak Sarayı Atölyemizi ziyaret ediyor bıçak imalatı ve özellikleri hakkında bilgi edinip alışverişimizi tamamlayıp,Karadenizin olmassa olmazı Çayın toplanmasından hasadına kadar geçirdiği serüveni dinleyip ve sadece yöreye has bulabileceğiniz çay alış verişi yapabileceğimiz Vatan Çay Fabrikamızı ziyaret ediyoruz.Akabinde Trabzon merkezde bulunan Atatürk’ün Köşkünü ve 13.yy Bizans kilisesi olan bugünkü Ayasofya Camisini gezdikten sonra.Trabzon’da yöre insanın el emekleri ile yapılan Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirileceğimiz ve alış veriş imkânı buacağımız  Tuana Gümüş Kazaziye Atolyemizi ziyaret edeceğiz.Öğle yemeğinde ünlü Akçaabat köftesinin tadına denize nazır olarak bakma olanağı sunduktan sonra ve sonrasında Rize'nin el işlemeleri ile ünlü Zaimoğlu Rize Bezi Atölyemizi ziyaret ediyoruz.Burada Rize bezi hakkında bilgilendirmeler ve yapım aşaması hakkında bilgiler alıyoruz ayrıca Rize Bezi için alış veriş imkanı sunuyoruz. Ardından Pazar’da Kızkulesi’ni ve Artvin Arhavi’de özgürlük anıtının görerek fotoğraflarını çekiyoruz. Ardından Sarp Sınır Kapısından Batum’a geçiyoruz. (Dileyen Misafirlerimiz İle 40 Lari ) Gürcü kültürünü yakından tanıyacağımız ve doyasıya eğleneceğimiz Yemekli Gürcü Gecesine katıyoruz. Ardından konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Seçmeli (Alabalık/Köfte/Tavuk/Kuru Fasulye), Salata, Çay, Su, Meşrubat Extra
Akşam Yemeği: Yemekli Gürcü Gecesi Extra
Konaklama:3* ve 4* Otellerde Konaklama 
Güzergâh: Trabzon / Maçka – Hopa (270 km)


3. GÜN
BATUM GONİO KALESİ-PİAZZA MEYDANI ALFABE KULESİ ALİ ve NİNO HEYKELİ-BORÇKA KARAGÖL
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Batum’da Saint Andrew heykelinin heybetine tanıklık ettikten sonra; Gonio Apsaros Kalesi’nin panoramik olarak görüyoruz. Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı’na gidiyoruz, Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp Avrupa meydanında şehri tanımak için serbest zaman sunuyoruz. Öğle yemeği menüsü aldıktan sonra kentin heyecan verici köşelerinden olan ünlü Batum Botanik Bahçesi’nin seyir terasından Batum’u ve botanik bahçesinin fotoğrafladıktan sonra (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra 45 TL) Doğa Harikası Borçka ve Karagöl’e hareket ediyoruz minibüsler ile Borçka ve Karagöl gezilerimiz sonunda akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Salata, Soğuk Mezeler, Hacapuri Hıngal Tavuk Ocak Armut Suyu Çay Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Hopa - Batum - Ayder (160 KM)4. GÜN
AYDER YAYLASI--ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ-ZİLKALE PALOVİT ŞELALESİ-ŞENYUVA-FIRTINA VADİSİ-RAFTİNG
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ayder yaylasına yürüyüş ve gezinti yapıyoruz burada Kalegon mevkii ve Gelintülü şelalesini görüyoruz ardından Fırtına vadisine geçiyoruz. Arzu eden konuklarımız ile ;
1.Seçenek Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu: Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına vadisini oluşturan önemli vadilerden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek SEVDALUK dizisi ve diğer birçok yapımın çekimlerinin de yapıldığı ve eski adı Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde onlarcası olan Taş Köprülerden, geniş ve uzun olanlarından birinde fotoğraf molası vereceğiz. Bu bölgede bulunan ve ülkemizin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarının arasından Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 mt, Çat Deresi’nden ise 100 mt. Yükseklikte bulunan Zilkale ’de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların ardından daha da yukarı tırmanıp, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Yaşayacağımız hoş dakikaların ardından Şenyuva Köyü’ne dönerek sizlere çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz. (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı 45 TL)
2.Seçenek: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda RAFTİNG (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı 60 TL ) (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı Zipline 20 TL
Ardından öğle yemeğimi için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrasında aracımızda toplanıp çay hakkında bilgilendirileceğimiz çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Ardından Geleneksel Rize Bezinin tanıtılacağı atölye ziyareti sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği:(Alabalık/Köfte/Tavuk/Fasulye),Kuymak, Salata, Laz Böreği, Çay, Su, Meşrubat Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama 
Güzergâh: Ayder - Çamlıhemşin -Trabzon 350 km)


5. GÜN
UZUNGÖL-LUSTRA VE KARASTEL YAYLALARI-KİREMİTLİ KÖPRÜ-YASON BURNU-ORDU
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’e varışımız sonrasında serbest zaman veriyoruz ( Dileyen Misafirlerimiz İle Ekstra 35 TL ) Minibüslerle inanılmaz manzaralar ve belli noktalarda verilen fotoğraf molaları sonrasında Lustra Yaylası’na varıyoruz. Yayla içerisinde kısa bir yürüyüşle yaylanın en üst noktasını keşfettikten sonra Karestel yaylasına hareket ediyoruz. Karestel yaylasında harika manzaralar eşliğinde yapacağımız yürüyüşlerimiz sonrasında Uzungöl’un yolunu tutuyoruz. Göl kenarındaki restoranımızda öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Burada Göl etrafında yürüyüş veya diğer aktivitelerden yararlanmak üzere bir serbest zaman sunduktan sonra ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası veriyor. Ordu’ya yöneliyoruz. Burada fındık üretimi hakkında bilgilendirilip alış veriş yapabileceğimiz bir yerel fındık ürünleri mağazasını ziyaret ediyoruz. Efsanevi Yason Burnu’nun Karadeniz tarihini kapsayıcı hikâyesi ve muhteşem manzaranın fotoğraflanması sonrasında Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Akçaabat Köfte, Kaygana, Piyaz, Çay, Su, Ayran Laz Böreği Extra
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Ayder Yaylası - Fatsa (420 km)


6. GÜN
BANDIRMA VAPURU-İLK ADIM ANITI-HAVALİMANI-DÖNÜŞ YOLCLUĞU
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ünye -Terme üzerinden Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası Samsun’a gidiyoruz. Samsun merkezdeki Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı gezilmesinin sonrasında havalimanına hareket ediyoruz gerekli işlemlerimiz sonunda uçağımıza biniyor ve Ankara'ya hareket ediyoruz bir başka organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Amasya Restoranlarındaki Yöresel Menüleri Tavsiye Ederiz. Extra
Akşam Yemeği: Ekstra Menü Fiyatları Geçerlidir.
Güzergâh: Fatsa - Ankara (520 km)


FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
THY İle Gidiş ve Dönüş Uçak Bileti
Özel Tur Araçları İle Ulaşım
Programda Belirtilen Geziler
5 Gece YP Konaklama
5 Sabah Kahvaltısı
4 Akşam Yemeği
Milli Park Giriş Ücretleri
Rehberlik ve ÇOK TATİL Refakat Hizmetleri
Seyahat Esnasında Sıcak Soğuk İkramlar
Seyahat Güvence PoliçesiEXTRALAR
Öğle Yemekleri
Yemekli Gürcü Gecesi
Yurt Dışı Çıkış Harcı
Extra Olarak Belirtilen Organizasyonlar
Yemekler Yanında alınan içecekler

16 Haziran - 21 Haziran

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
16.06.2019 - 21.06.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

23 Haziran - 28 Haziran

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
23.06.2019 - 28.06.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

30 Haziran - 5 Temmuz

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
30.06.2019 - 05.07.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

7 Temmuz - 12 Temmuz

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
07.07.2019 - 12.07.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

14 Temmuz - 19 Temmuz (15 Temmuz Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
14.07.2019 - 19.07.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

21 Temmuz - 26 Temmuz

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
21.07.2019 - 26.07.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

28 Temmuz - 2 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
28.07.2019 - 02.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

4 Ağustos - 9 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
04.08.2019 - 09.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

10 Ağustos - 15 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
10.08.2019 - 15.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

11 Ağustos - 16 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
11.08.2019 - 16.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

12 Ağustos - 17 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
12.08.2019 - 17.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

13 Ağustos - 18 Ağustos (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
13.08.2019 - 18.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

18 Ağustos - 23 Ağustos

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
18.08.2019 - 23.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

25 Ağustos - 30 Ağustos (30 Ağustos Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
25.08.2019 - 30.08.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

01 Eylül - 6 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
01.09.2019 - 06.09.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

8 Eylül - 13 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
08.09.2019 - 13.09.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

15 Eylül - 20 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
15.09.2019 - 20.09.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

22 Eylül - 27 Eylül

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
22.09.2019 - 27.09.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

29 Eylül - 4 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
29.09.2019 - 04.10.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

6 Ekim - 11 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
06.10.2019 - 11.10.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

13 Ekim - 18 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
13.10.2019 - 18.10.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

20 Ekim - 25 Ekim

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
20.10.2019 - 25.10.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

27 Ekim - 1 Kasım (29 Ekim Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
27.10.2019 - 01.11.2019
%23,16 İndirim
1.695,00 TL
1.302,44 TL
2.049,00 TL
1.574,45 TL
1.636,00 TL
1.257,10 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   514,83 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.075,76 TL

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Konukların Tercih Etme Nedeni

 • Serpme Kahvaltı
 • Akşam Yemekleri Dâhil
 • Operasyonel Tecrübe
 • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
 • Kapsamlı Tur Programı
 • Kaliteli Otel Seçimi
 • Güvenli Yolculuk
 • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat
 • Batum Turu
 • Milli Park Girişleri Dahil
 • Uçak Biletleri Dahil

BENZER TURLAR

Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1295 TL

Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1595 TL

Rengarenk Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
995 TL

Ultra Karadeniz Batum Turu

6 Gece 7 Gün
1695 TL

Eko Karadeniz Batum Turu

4 Gece 5 Gün
695 TL

Uçaklı Karadeniz Yaylaları Turu

5 Gece 6 Gün
1670 TL

BLOG YAZILARI