Şu anda bu turu 1 kişi inceliyor!

Fırsatı Kaçırma!

1995 TL

1695 TL
'den itibaren

Hareket Noktaları
06:00 - Koru Sitesi Migros Karşısı
06:15 - Ümitköy Galeria önü
06:25 - Söğütözü Armada Önü
07:00 - Kızılay Atatürk Bulvarı No :103
07:05 - Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
07:15 - Aşti Karşısı
07:20 - Akköprü Migros Karşısı
07:25 - Keçiören Fatih Köprüsü Altı
07:30 - Pursaklar Belediye Karşısı

1. GÜN
ANKARA-AMASYA-ŞEBİNKARAHSİAR-KÜMBET YAYLASI-KUZUALAN ŞELALESİ-MAVİGÖL-GİRESUN
Sabah saat 06.00’da belirtilen noktalarda buluşma ve hareket ediyoruz. Tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrası gerekli molalarla Amasya'ya varıyoruz. II. Beyazıt Camii ve Külliyesi ve Amasya Yalı boyu Evlerinin güzel bir örneği olan Hazeranlar Konağı'nı ziyaret ediyoruz. Panoramik olarak; Yeşilırmak, Yalı Boyu evleri, Amasya Kalesi ve Hellenistik Dönem Kral Kaya Mezarlarını fotoğrafladıktan sonra içerisinde yer alan 14. yy İlhanlı Dönemi’ne ait 8 adet mumyanın ve Amasya şehrinin tanıklık ettiği çok sayıda medeniyete ait eserlerinde yer aldığı Amasya Müze'sini görüyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kümbet Yaylasına doğru hareket ediyoruz. Kümbet yaylasında kısa bir yürüyüş ve gezi sonrası Kuzualan şelalesi ve Mavigöl gezimizi yaptıktan sonra konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Tesisimizde Serpme Köy Kahvaltısı Olarak Alınacaktır Ücrete Dâhil.
Öğle yemeği: Açık büfe Olarak Alınacaktır. Ücrete Dâhil.
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Ankara –Amasya-Giresun (680 km)


2. GÜN
GİRESUN-GİRESUN ADASI-GÖRELE-TORUL-ZİGANA-KARACA MAĞARASI-HAMSİKÖY-SÜMELA MANASTIRI
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, Görele’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Panaromik olarak Giresun adasını görüyoruz ve Görele’de Kemençe Müzesi ziyaretimizden sonra Gümüşhane ili Torul İlçesi Cebeli Köyü sınırları içinde bulunan denizden 1550 m yükseklikte bulunan ve ülkemizde haklı bir üne sahip Karaca Mağarası’nı geziyoruz. Öğle yemeğimizin ardından yöresel pestil ile köme alışverişi için bir mola veriyoruz. Yüzyıllarca bölgenin dışa açılan kapısı Zigana Geçidi ve Dağı’nın azametli manzarasını teneffüs ederek Hamsiköy üzerinden Trabzon ili Maçka ilçesi sınırlarında bulunan tarihi Sümela (Meryem Ana) Manastırı’na gidiyoruz. Keşiş odaları, kütüphane, ayazma ve manastırın oluşumuna sebebiyet veren ana kaya kilisenin görülmesinin ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize gidiyoruz.
Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba Seçmeli(Ana Yemek)Pilav, Salata, Sütlaç, Meşrubat Su Çay. Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Giresun / Maçka (260 km)


3. GÜN
MAÇKA-UZUNGÖL-LUSTRA VE KARASTER YAYLALARI – AYDER YAYLASI-GELİNTÜLÜ ŞELALESİ-YAYLA EVLERİ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Trabzon üzerinden Uzungöl’e hareket ediyoruz, Uzun Göl çevresinde vereceğimiz alışveriş ve yürüyüş molasının ve öğle yemeğinin ardından, bizi bekleyen minibüslerle yeşilin bin bir tonuna tanık olacağımız Lustra Yaylası’na, ardından kıvrıla kıvrıla, bazen sislerin bazen çiçek tarlalarının içinden geçerek Karaster Yaylası’na ulaşıyoruz. Doğayla baş başa kaldığımız bu saatlerde, adeta zamanın durduğu bu yörede yürüyüşler yapıyoruz ardından aracımıza geçerek Ayder Yaylası’na doğru yola koyuluyoruz. Yolumuz üzerinde Tarihi Hapsiyaş Köprüsü’nü görüp fotoğrafladıktan sonra Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. Aşağı ve Yukarı Ambarlık ( Gelin Tülü ) Şelalesi, Yayla Evleri, Çiçekli Düzleri, türlü çiçeklerden elde edilen balı ve şifalı kaplıcasıyla sırtını Kaçkarlara dayamış. Ayder Yaylası’nı geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Seçmeli (Alabalık/Köfte/Tavuk/Kuru Fasulye), Salata, Çay, Su, Meşrubat Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Hopa - Batum - Ayder (160 KM)


4. GÜN
AYDER YAYLASI-FIRTINA VADİSİ-ZİLKALE-PALOVİT ŞELALESİ-ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ-BATUM-GÜRCÜ GECESİ
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Fırtına Vadisi Ormanları’nı ve Fırtına Deresi’ni seyrederek taptaze yola koyuluyoruz, 17 yy taş kemer köprülerin güzel ve orijinal örneklerinden Şenyuva (Çinçiva ’da) Köprüsü, Kommenos Döneminden günümüze kalmış, gri siluetiyle engin yeşillerin ardından bir hayalet gibi karşımıza dikilen Zil Kale’yi ziyaret ediyoruz. Palovit Şelalesi’nin benzersiz gezimizin ardından öğle yemeği için Osmanlı Alabalık tesislerine gidiyoruz. Yemek sonrası arzu eden konuklarımız tercihine göre zipline ile Fırtına deresinin üzerinden geçebilir, Rafting yapma olanağı bulabilir. Ardından Batum’a hareket etmek üzere Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Avrupa meydanı, Medea ve Poseidon Heykellerini geziyor, Batum sahilinde yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası akşam yemekli Gürcü Gecesi'ne katılıyoruz konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Seçmeli (Alabalık/Köfte/Tavuk/Kuru Fasulye), Salata, Çay, Su, Meşrubat Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Restaurantımıza Gürcü Gecesi Olarak Alınacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 4*Batum Şehir Otelleri vb.
Güzergâh: Trabzon / Maçka – Hopa (270 km)


5. GÜN
BATUM-GONİO KALESİ-MEDEA HEYKELİ-ALFABE KULESİ-RİZE BEZİ-SÜRMENE BIÇAK ATOLYESİ-ÇAY FARİKASI
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası sırasıyla; Gonio Kalesi, Batum Botanik Parkı, alışveriş için serbest zaman sonrası belirtilen saatte toplanıp Artvin’e doğru yola çıkıyoruz. Artvin Marina Sosyal Tesislerinde yemeğimizi aldıktan sonra Artvin’e doğru yola koyuluyoruz. Artvin merkezde yapacağımız kısa gezinin ardından Artvin’de panoramik fotoğraf molası veriyor sonrasında Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz.Rize'nin el işlemeleri ile ünlü Tekpa Rize Bezi Atölyemizi ziyaret ediyoruz.Burada Rize bezi hakkında bilgilendirmeler ve yapım aşaması hakkında bilgiler alıyoruz ayrıca Rize Bezi için alış veriş imkanı sunuyoruz. Ardından bıçaklarıyla ünlü Sürmene’de Sürmene Bıçak Sarayı Atölyemizi ziyaret ediyor bıçak imalatı ve özellikleri hakkında bilgi edinip alışverişimizi tamamlayıp hareket ediyoruz.Adından Karadenizin olmassa olmazı Çayın toplanmasından hasadına kadar geçirdiği serüveni dinleyip ve sadece yöreye has bulabileceğiniz çay alış verişi yapabileceğimiz İkiçay Fabrikamızı ziyaret ediyoruz. Trabzon merkezde bulunan Atatürk’ün Köşkünü ve 13.yy Bizans kilisesi olan bugünkü Ayasofya Camisini gezdikten sonra Trabzon’da yöre insanın el emekleri ile yapılan Kazaziye sanatı hakkında bilgilendirileceğimiz ve alış veriş imkânı buacağımız Saray Gümüş Kazaziye Atolyemizi ziyaret edeceğiz.Doyasıya eğleneceğimiz Yörük çadırında yemekli Karadeniz Gecesi’ne katılıyoruz. Daha sonra konaklamamızı yapacağımız otelimize hareket ediyoruz.
Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Çorba, Salata, Soğuk Mezeler, Hacapuri Hıngal Tavuk Ocak Armut Suyu Çay Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Karadeniz Gecesinde Yörük Çadırında Olacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Hopa - Batum - Ayder (160 KM)


6. GÜN
ATATÜRK KÖŞKÜ-AYASOFYA KİLİSESİ- -ORDU-BOZTEPE-BANDIRMA VAPURU-GAZİ MÜZESİ-SAMSUN
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Atatürk’ün 1934 ve 1937 yıllarındaki Trabzon ziyaretlerinde konuk edildiği Atatürk Köşkü’ne ardından günümüzde cami olarak da kullanılan, Trabzon İmparatorluğu krallarından 1. Manuel Kommenos zamanında ( 1238 – 1263 ) inşa edilen Ayasofya Kilisesi. Burada yöresel el sanatlarından olan gümüş alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği için Trabzon’un köftesiyle ünlü Akçaabat İlçesi’ne gidiyoruz. Öğle yemeği sonrasında Tirebolu’da vereceğimiz Çay Alışverişi molasının ardından, Ordu’ya hareket ediyoruz. Teleferikle Boztepe’ye çıkıyoruz bu muhteşem manzaranın fotoğrafını çekiyoruz. Tekrar teleferikle aşağı iniyor ve aracımıza geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Akçaabat Köfte, Kaygana, Piyaz, Çay, Su, Ayran Laz Böreği Ücrete Dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Sunulacaktır. Ücrete Dâhil.
Konaklama: 3* ve 4* Otellerde Konaklama
Güzergâh: Ayder Yaylası - Fatsa (420 km)


7. GÜN
SAMSUN-BANDIRMA VAPURU-ATATÜRK ONUR ANITI-GAZİ MÜZESİ-SİNOP CEZA EVİ-HAMSİLOS-AKLİMAN
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Bandırma Vapuru ziyaretlerimiz sonrasında Atatürk’ün Samsun'a çıktığı noktaya dikilen Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı sayılan Onur Anıtı (Atatürk Heykeli ) ve Gazi Müzesi ziyaretimizi yapıp efsanevi kadın savaşçıların diyarı Amazonlar Adasını ziyaret ediyor ve Sinop’a hareket ediyoruz. Karadeniz’in sayısız güzelliklerinden yalnızca bir tanesi olan ve coğrafi oluşumu bakımından ülkemizde eşi benzeri olmayan Hamsilos Fiyordu’na varıyoruz, sonrasında Akliman Mevkii’ne geçiyoruz buradaki kısa ziyaretimiz ardından “Tatar Ramazan”, “Uçurtmayı Vurmasınlar” gibi çok sayıda tanınmış filme set olmuş Tarihi Sinop Cezaevi’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası öğle yemeğimizi almak üzere anlaşmalı olduğumuz otelimize geçiyoruz yemek sonrasında yüzme için vereceğimiz molamızın ardından gezimizi sonlandırmak üzere Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Ücrete Dâhil
Öğle Yemeği: Sinop’ta Mantı Ücrete Dâhil.
Akşam Yemeği: Ekstra Menü Fiyatları Geçerlidir.
Güzergâh: Samsun- Ankara (520 km)FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

Özel Tur Araçları İle Ulaşım

Programda Belirtilen Geziler

6 Gece YP Konaklama

7 Sabah Kahvaltısı (1.Ulusoy Dağ Tesislerinde Açık Büfe)

7 Yöresel Öğle Yemeği

4 Akşam Yemeği

Yemekli Gürcü Gecesi

Yemekli Karadeniz Gecesi

Zilkale Minibüs Transferi

Sümela Minibüs Transferi

Milli Park Giriş Ücretleri

Batum Turu

Sütlaç İkramı

Ordu Boztepe Teleferik Ücreti

Rehberlik ve ÇOK TATİL Refakat Hizmetleri

Seyahat Esnasında Sıcak Soğuk İkramlar

Araçta Kek İkramı

Seyahat Güvence Poliçesi

EXTRAKLAR

Dönüş Günü Akşam Yemeği

Yurt Dışı Çıkış Harcı (16 TL)

27 Temmuz-2 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
27.07.2019 - 02.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

3 Ağustos-9 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
03.08.2019 - 09.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

10 Ağustos-16 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
10.08.2019 - 16.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

11 Ağustos-17 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
11.08.2019 - 17.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

12 Ağustos-18 Ağustos 2019 (Kurban Bayramı Özel)

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
12.08.2019 - 18.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

17 Ağustos-23 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
07.08.2019 - 23.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

24 Ağustos-30 Ağustos 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
24.08.2019 - 30.08.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

31 Ağustos-6 Eylül 2019

Kalkış - Dönüş TarihiÇift Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Odada
Kişi Başı
İlave KişiÇocuk İndirimleri
31.08.2019 - 06.09.2019
%15,03 İndirim
1.995,00 TL
1.695,15 TL
2.420,00 TL
2.056,27 TL
1.925,00 TL
1.635,67 TL
1. Çocuk 0 - 6 yaş   696,75 TL
1. Çocuk 7 - 12 yaş   1.393,51 TL

Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Teşekkür ederiz.

Bu tur için onaylanmış yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
BATUMA GEÇİŞE DAİR:

*Gürcistan hükümeti 10 yılı aşmış, soğuk damgası belli olmayan, eski, deforme olmuş, kenarları bozulmuş olan kimlik ile giriş yapmayı kabul etmemektedir. 
*Nüfus cüzdanı ile Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük katılımcıların Gürcistan’a geçişlerinde anne ve babanın ikisinin beraber yanında olmaması durumunda bulunmayan anne veya babasının yazılı resmi (noterden alınacak) muvafakatini ibraz etmek sureti ile Türkiye’den çıkış işlemi yapabilecektir. 
* 6 yaş üzeri çocukların kimliğinde fotoğraf olması gereklidir.
 *Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere ilaç sokmak kesinlikle yasaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi rehberlerimizden alabilirsiniz. 
*Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre vizeli – vizesiz geçiş sağlanacaktır. 
*KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir. 
*30.000 Lari veya üzerindeki meblağa tekabül eden Türk lirası / döviz / altın vb bulundurmaları halinde, Gürcistan Gümrük memurlarına sözlü ya da yazılı olarak paralarını beyan etmeleri gerekir. Beyan edilmeyen paraya Gürcistan mevzuatınca el konmaktadır. 
*Sınır Kapısında görevli Türk ya da Gürcistan pasaport polislerinin sizi ilgili ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun yurt dışına çıkamama durumundan acentamız sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yolcuya aittir. Tur programında Gürcistan’da otelde konaklamalar var ise, bu konaklama bedelleri iade edilemez. İlerleyen günlerde tur ile buluşmak için Türkiye’de yapılacak olan konaklama ve ulaşım bedeli misafire aittir. Günübirlik Gürcistan gezilerinde geçemeyen misafirler otobüsün dönüş güzergahı üzerinde bir noktada yine kendisi bekleyebilir yada kendi imkanları ile konaklama yapılacak otele geçiş yapabilir.
* Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan acentamız sorumlu tutulamaz.
*Batum’a geçişte Sarp Sınır Kapısında yoğunluk yaşanabilir. Grubun çoğunluğunun isteği doğrultusunda tur rehberi alternatif gezi düzenleyebilir. 

Konukların Tercih Etme Nedeni

 • Herşey Dahil
 • Serpme Kahvaltı
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemekleri Dâhil
 • Operasyonel Tecrübe
 • Bölgeye Hâkim Profesyonel Rehberlik
 • Kapsamlı Tur Programı
 • Kaliteli Otel Seçimi
 • Güvenli Yolculuk
 • Seçtiğiniz Koltukta Konforlu Seyahat
 • Ekstra tur yok
 • Batum Turu
 • Milli Park Girişleri Dahil

BENZER TURLAR

Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1395 TL

Uçaklı Her Şey Dahil Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
1595 TL

Eko Karadeniz Batum Turu

4 Gece 5 Gün
695 TL

Uçaklı Karadeniz Yaylaları Turu

5 Gece 6 Gün
1670 TL

Baştanbaşa Karadeniz ve Gürcü Vadisi Turu

8 Gece 9 Gün
1595 TL

Rengarenk Karadeniz Batum Turu

5 Gece 6 Gün
995 TL

BLOG YAZILARI